Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

frejt

rozbita- co sa tyka toho byvania, tak uz nic nezacinaj ty. Chlapi su neradi tlaceni do niecoho, musia s tym prist sami. Ja som napriklad manzelovi v zivote nic o svadbe nehovorila a jedneho krasneho dna s tym prisiel sam. To iste so spoluzitim, jednoducho s tym za tebou bud pride sam, ale urcite mu uz nic nespominaj.

rozbita

Skocila som si pre nieco pod zub.. Prosim nerieste priatelov sklon /nesklon k alkoholu, ale jeho postoj k byvaniu..Priatel nie je chudak, nevidim dovod preco by nim mal byt..Ano pochadza z rodiny z akej pochádza, ma väcsie tendencie k alkoholu nez niekto z harmonickej rodiny,ale o to nejde (teda ide, ale nie je predmetom ci sa rozist kvoli "alkoholu"alebo nie, to mam poriesene..

nazor

nechce sa mi citat celu diskusiu, je strasne dlha, ale moje prve pocity po precitani tvojho prispevku - na priatelove rozhdnutie sa pozeram asi nasledovne - vydedukovala som, ze zrejme zije s rodicmi (ak nie oprav ma), nechce zit v podnajme a ani sa zadlzit hypotekou... co si myslim ze je v dnesnych casoch rozumne... kedze chodi na tyzdnovky pride mi naramne cudne chciet od neho aby s tebou byval v podnajme a vyhadzoval tak myslim nemale peniaze za podnajom, ktore mozno chce setrit pre vas aby ste raz mali vlastny byt s co najmensou hypotekou...

frejt

Mne ide len o to, ze naco riesit problemoveho chalana, ked po svete behaju aj lepsi a jedinym ich problemom je, ako urobit zenu stastnou. V jej veku som bola 4 roky stastna s terajsim manzelom, ktory pre mna urobil prve aj posledne a nastahoval ma k sebe zo dna na den a zil len pre mna. Ja som vlastne typka nemala, mozno raz, par mesiacov, ale to som mala 18. Potom som lovila uz len v lepsich vodach, poucila som sa.

jajka001

frejt, nebud taka tvrda na nu - maju sa radi, chlapec je zrejme milu len ma blbu rodinu - za to nemoze, a nepije- ze sklzne do pitia ked ma problem, to je rodinou, ze je lenivy problemy riesit to je povaha ale aj vychova - zly zrejme nie je ked im to doteraz klapalo. a ze ho lubi, no a...su chalani ktori dosiahnu co chcu, maju skvele zazemie, vzdelanie, a su arogantni az strach, o takych by som tiez nezakopla. mne by islo len o to, ci o ten vztah naozaj chlapec stoji a co je ochotny pre to urobit

frejt

jajka001 zda sa, ze asi vsetky okrem rozbitej by sme o toho chudaka ani nezakopli, ked sa mam nechutne vyjadrit, niekomu ale take cosi k stastiu staci a este to s nim aj roky taha, asi bude dost nenarocna. Podla toho, co pise, je to inteligentna zena, tak ja verim, ze sa zobudi.

frejt

Bozinku, alkoholik nie je, ale ma k tomu sklon...Citas, co pises? Keby mi dcera dovliekla take cosi domov, tak by som nou zatriasla. Ale komu niet rady, tomu niet pomoci, daj vediet, ako si sa rozhodla, to vobec nie je o spoluziti, je to o ooooovela vacsich problemoch. A ano, keby ta fakt chcel, tak uz si poziadana o ruku, to mi ver.

jajka001

alkoholik nie je, to by musel pijavat pravidelne ale ako pises, ma k tomu sklon a treba to brat do uvahy - ide o tvoju buducnost predsa

amika

rozbita a ty sa hlavne snaz,aby si uz rozbita nebola :-)
si donho zamilovana velmi,ale je to uz zvyk? si stastna,ked si s nim,alebo ti je lahsie bez neho? je to on,pri kom sa chces nasledujuce roky zobudzat?