Nechce so mnou byvat......

Príspevok v téme: Nechce so mnou byvat......
rozbita

Je mi tazko na dusi..povedzte mi preco je to tak..najma ak su tu nejaki muzi..Sme s priatelom spolu vyse 5 rokov, som uz rok po skole..chcela by som aby sme isli spolu byvat, ale priatel stale ze nie..teda ze chce, ale on nechce podnajom ani hypoteku (takze patova situacia)..Mali sme trochu horsie obdobie (priatel urobil par \\\"somarin\\\"), ked doznelo, tak som dala priatelovi na vyber bud pojde so mnou do podnajmu on alebo moja kamoska..Ok, ze pojde..Kedze on je neskutocne pasivny, tak JA som mesiac travila nahananim inzeratov, obvolavala, chodila pozerat byty(on je z blizkej dediny a chodi na tyzdnovky casto takze to ze som chodila pozerat sama chapem), on sa tesil, planovali sme ako si zariadili, chodili pozerat nabytok, stale sa vypytoval ako s bytom, co nove..Teraz som nasla krasny skvely byt za super cenu..Mali sme ho ist pozriet a zrazu stale to odkladal, napokon sme sa konecne dohodli na dnes..On prisiel uplne divny a napokon mi povedal ze on nevie ci chce ist do podnajmu a hodinu pred tym ako sme tam mali ist mi oznamil, ze on do podnajmu nepojde, ani teraz ani nikdy..Ked som sa ho pytala ako ze co?A ci sa chce rozist, tak sa nechce..Viete mi to niekto vysvetlit?To sa zlakol?Ci co..nechapem..je mi nanic..citim sa ako posledny debil..

frejt

amika: ale ked chalan potrebuje dobry vplyv, nech chodi za psychologickou, no nie? A vzdy to tak je a vzdy to tak bolo, ze typci furt skoncia s dobrymi babami.

jajka001

vies takito ludia nevedia co so zivotom, nic v zlom, ale poznam to, idu po tom , co poznaju - chtiac nechciac, ani si to nemusia uvedomovat, kopiruju rodicov a dalej sa nedostanu - to sa stava velmi vynimocne a u vynimocnych osobnosti

katka...

No tak to je "pekna" rodinka. On sa tazko dostane od rodiny. To by musel velmi chciet. Ale nevyzera to tak. Zrejme mu to tak vyhovuje a predpokladam, ze skonci ako jeho otec.

frejt

Myslim, ze sa tu vsetky zhodneme na jednom...Pre zalubene dievca je ale tazke sa rozhodnut, ved pozname. Ak vsak stojis o radu - zbav sa tej gule, co mas priviazanu o nohu.

amika

vies to ho tazko prerobis,mozes nanho len v dobrom vplyvat,ale koniec koncov nie si jeho matka,ale partnerka -zatial

katka...

Maju holky pravdu. Z muza, ktoremu je vsetko jedno, nema predstavu o buducnosti a este k tomu so sklonmi k alkoholizmu necrta sa nic dobre. Fakt pouvazuj o rozchode, aj ked to bude tazke, ale mysli na svoju buducnost. Ked jeho ako je zrejme to velmi netrapi. A nechava rozhodnutia na tebe. Tak sa rozhodni.

rozbita

Ano, u otca nema ziadny vzor..jeho otec sa na nic nikdy nezmohol, cely zivot byva v rodicovskej chalupe, vsetky peniaze prechlasce, nema ziadne ambicie, len z krcmy a do krcmy (hovorim o jeho otcovi)..Ja sa pri hadke vzdy ovladam a sice ziapem, ale davam si pozor co hovorim..Ale dnes som mu (na prebratie) povedala,ze ci chcem dopadnut ako jeho tatko, ktory nic nema ale hlavne ze je v rod. chalupe a urazil sa..ze co ho porovnavam..Bolo to hnusne, viem, ale ako niekomu otvorite oci..?
Jeho sestra, ta je absolutny expert, nie zla,ale prastena, tiez jej je vsetko jedno, je starsia nez ja a "chodi" s takym skrachovancom, tiez neplanuju byvanie, rodinu..takze vzor tam urcite nie je..

frejt

O strate slobody u muza tu ani nepiste. Viete co, ozaj zamilovany chlap sa bude cely trhat, aby zil so svojou laskou. Tot moje skusenosti.

jajka001

myslim ze tvoji rodicia maju dovody, preco sa im nepaci - predstav si seba na ich mieste. oni pozeraju dopredu, neberu to z tvojho pohladu - laska/nelaska, zivot je komplikovanejsi