Prosim vase nazory..nechut na sex

Príspevok v téme: Prosim vase nazory..nechut na sex
nikusa0021

Chcem len pocut nazory niekoho ineho...je normalne ked 20 rocny muz ktory byva s partnerkou 2 mesiace a chodime spolu 8 mesiacov odmieta sex??? sex mame len vtedy ked ma chut on...ja sa mozem snazit ako chcem a nic :(( stale ma odmietne..je to ponizujuce a trapne..on vravi ze proste nema chut..ale po takej kratkej dobe??? neviem napiste mi vase nazory ci je to normalne alebo ho uz nevzrusujem..

janusa123456

ahojte... som este panna a chcela by som sa milovat so svojim priatelom mam 16 a neviem mam alebo nemam .. som zmätena .. bojim sa tohoz ze ma to bude boliet ... prosim ak mate dobru radu ozvite sa mi .. dakujem vopred.

frolo

ja mam 25, sex s priatelkou mám vyslovene len "z donútenia", kedze zo zdrav. dôvodov nemozem mat orgazmus a libido mam ziadne, keby to bol cisto na mne tak sexujem raz za mesiac najviac ale to by nas vztah isiel asi ku dnu casom, tak holt musim makat :),.... :(

janoš

mam 40 rokov a podobny problem ako LUPO .manželia sme 14 rokov, Máme tri deti a po každom pôrode som si mislel že sa to zmeni.bohužiaľ .sex mame tak raz do mesiaca a aj to len rychlovku už ma to prestava baviť robiť si to sam.podvadzať ju nechcem lebo ju mam rad a neviem ako by som sa pozrel deťom do oči,ale užma to nebavý.rozpravať sa s nou o sexe neda ,lebo ma stále stym odbyje je proste taka sex je u nej tabu.Poradte čo mam robiť.

blondula

topolcany...nitra...dufam,ze tu nepise nijaky moj sused :DDD ....
v inej teme som pisala,ze vo vztahu to nema byt o "prosikani" .mala som frajira kde nepomohlo uplne nic,takze som sa s nim rozisla !teraz mam priatela,kde jednoducho na sex pride spontanne,ziadne ja nemam chut a podobne veci !sice je rozdiel mat sex 2 razy za mesiac.to sme nemali ani ked som pred porodom bola :DDD

Stonny

Nikusa0021.

Mali by spolu žiť len páry s rovnakym sex-apetitom!Ja mám opačný problem,my sa milujeme,keď ona chce,keď mám ja chuť,tak ma odbije,kolkokrat skončím na WC a spravím sa,proste inak to nejde!
Čítal som tu vo fore,ako to riešia 44ročný muži,asi budem musieť nájsť ženu s podobnym osudom,diskrétne na doplnenie.Nechcem rozbiť vzťah,som zadaný,no prosíkať sa mi je trápne a ponižujuce!
Píšeš uprimne a si určite tiež odkázana na onaniu!
Súcitim s Tebou!

Neuvažovala si o doplnkovej akcii,tak raz mesačne? Topolčany.

cumel

Lupo!

Presne tento problem mám i ja,manželka nechce sexovať,prosíkam sa ako dieťa o dudel!
Tiež rozmyšlam nad prijemnou ženou a intímnymi stretkami bez narušenia vzťahu,lebo honenie na WC sa mi zdá trápne!
Uprimnu sustrasť Ti prajem!

PS:Doporučujem Vám všetkym, mužom,skôr než začnete žiť so ženou v manželstve,vyskušajte si všetky nároky na sex a či Vám všetko spravi,ako chcete i Vy jej ,lebo potom je už neskoro.Mali by žiť spolu len pary s rovnakým chtíčom,lebo inak je to len žobranie o sex!!!!

Genesis

preto chlapi si na vztah hladajte zeny ktore su neni az tak moc na sex :)

su daleko lepsie partnerky ako ich protejsky s vysokym libidom - tie su dobre len ako milenky pripadne na kratkodobe vztahy

pamatajte je vzdy lepsie o sex skemrat ako ho mat ako povinnost

Genesis

problem ze jeden z partnerov ma vacsie libido a druhy mensie v drtivej vacsine nakoniec vztah znici

v podstate az na par vynimiek moznosti riesenie alebo liecby su nemozne.

libido je v prvom rade dane geneticky moze ho vsak sposobit aj ochorenie alebo pretazenie v praci pripadne niektore druhy liekov a suplementov.

jedine co sa da poradit:
1. nech partner vysadi vsetky lieky a suplementy co berie (okrem inzulinu pravdaze :)
2. nech ide na vysetrenie k sexuologovi

ked to mam vyjadrit v percentach tak je tak 30 percentna sanca ze sa mu libido zvysi - v drtivej vacsine je vsak clovek bezmocny

treba obvinit skutocneho vinnika a tym je priroda ... keby ta mrcha chcela aby sme mali harmonicke vztahy plne uzasneho sexu tak by sme mali