Prosim vase nazory..nechut na sex

Príspevok v téme: Prosim vase nazory..nechut na sex
nikusa0021

Chcem len pocut nazory niekoho ineho...je normalne ked 20 rocny muz ktory byva s partnerkou 2 mesiace a chodime spolu 8 mesiacov odmieta sex??? sex mame len vtedy ked ma chut on...ja sa mozem snazit ako chcem a nic :(( stale ma odmietne..je to ponizujuce a trapne..on vravi ze proste nema chut..ale po takej kratkej dobe??? neviem napiste mi vase nazory ci je to normalne alebo ho uz nevzrusujem..

AdamKrt

AVI:

kazdy normalny chlap bude tuzit po sexe. Tu abstinenciu som nemyslel nonstop, ale iba urcity cas. Ze si das napr. tyzden, alebo 2 pauzu a uvidis, ci Ta to preslo.

Ale ak hladas na partnerovi uz chyby, tak ozaj zamilovana nebudes.

Len velky clovek sa vie tesit z malickosti a ten, kto sa vie z nich tesit, byva stastny. Zbytocne hladas na kazdom chyby. Nikto neni dokonaly, vratane Teba. Radsej to prijmi ako fakt a nauc sa s tym zit. Casto su to uplne malichernosti, ktorymi sa zeny dokazu zaoberat. Cloveku niekedy treba padnut az na dno, aby zistil, ako dobre sa vlastne ma...

avi

AdamKrt:

No, ta absencia by mi pomohla urcite, lenze tazko, ked uz sme spolu. Muzi to nechapaju, aspon sa snazia ale tak sa tlacia potom, a cim viac sa tlaci niekto, cim je to horsie. A potom mam vycitky svedomia, atd.
Ale ja asi nebudem zalubena,alebo nedokazem byt dlho zalubena, leba sa mi potom jednoducho prestane pacit aj to telo, vsetko - a hladam uz len chyby a vlastne nechcem uz ani skusat ziadne triky. Neviem ci ma niekto chape.
Som z toho smutna, ze nedokazem byt dlho stastna s nikym. Takto nema buducnost ani jeden vztah. Ja by som potrebovala takeho chalana tiez, ktory netuzi po sexe, mozno by sa vsetko zmenilo :) Takze sa ozvite, ale iba takí

Dakujem za rady, pekny den

AdamKrt

AVI:

mozno sa nevies dost uvolnit, alebo mas nejake obavy, ktore s partnerom nevies prekonat. Strach, neistota atd.

Jedno co mozes urobit je abstinencia sexu. Po nejakej dobe by si mohla na to sama dostat chut.

Robite predohru ? Lebo niekomu sa sex vobec nerata bez predohry. Nemusis byt tolko vzrusena a potom sa Ti to nepaci.

Skus napr. oralnu hodinovu predohru, jeden druhemu. Alebo len jemne dotyky, ci potom pridat prstovanie atd. Alebo sa inak snazit vzrusovat, zapojit do toho vsetky zmysly. Ked budes takto vzrusena, tak to budes inak prezivat a uzijes si milovanie.

Mne napr. priatelka na rovinu povedala, ze milovanie bez predohry - to by sa radsej nemilovala vobec. Ale ked je krasna dlha predohra, tak sa milujeme aj 2-6 hodin...

Taktiez stereotyp nesmie byt. Skusajte nieco nove. Nove prostredie, nove polohy... Castejsie menit polohu.

avi

Caute. man 27 rokov,som slobodna.Bohužial aj ja mám podobný problém a už neviem co man robit. Zoznamim sa s niekým a mozem byt hociaka zalubena, zrazu ma prestane bavit sex, atd a citim iba odpor, nechut...vsetky moje vztahy sa kvolu tomu rozpadli. Bola som u psychologicky, ta mi povedala, ze to je ok, ale ja si mysleim ze nie. Pomozu nato nejake tabletky alebo vitaminy??? Nie som ani lesba, aspon este som to neskusala.

V

tak pani a D.
ja mam big problem. moja priatelka nechce sex a to uz skoro ROK. a to od vtedy co sa nam narodil chlapec(matko). Sem tam fajka je, ale ja chcem sex co mam spravit?

alusiatko

Podľa mňa keď partner odmieta partnerku, tak ju asi neľúbi a nepripadá mu príťažlivá. Ja mám priateľa a mne sa takéto ešte nestalo, že by ma odmietal. Práve on sa snaží a vidím, že po mne túži a mne je to príjemné, pritom je odo mňa o 5 rokov mladší.
Možno je to aj tým, že ja sa chlapovi neprosím - nechám to na ňom.
Poznám veľa takých párov, že partnerka by pre neho urobila možné nemožné a on si to vôbec neváži, pretože má všetko na tanieri prestreté a jemu to pripadá už ako nuda a nemá čo dobýjať.

nikusa0021

ja vas len prosim ukazte mi aspon jedneho takeho chlapa...co po par mesiacoch...nieze rokoch ale mesiacoch odmieta sex...ale co je na tom najzvlastnejsie...odmieta ho vtedy ked si urobi dobre..proste si vyhoni a uz to nepotrebuje...ja tomu uz fakt nerozumiem..snazim sa ako viem ale aj tak neviem to pochopit jednoducho

bublik

to iste, ale u nas je to spojene s financnymi problemami a stresom a cakame potomka a vsetko jedno s druhym... no neviem, ja som toho nazoru, ze ked uz je zle, aspon sa lubime a mame jeden druheho, ale chlapi to asi pocituju inak a nechcu sex. hm.

tinka009

NECHUT NA SEX....???...mno to sa stalo aj mne ked to raz nechcem tak to nechcem....zbytocne sa potom iba s priatelom poskriepime lebo si to vraj neviem vazit...pravda ze nie vzdy...:))