Prosim vase nazory..nechut na sex

Príspevok v téme: Prosim vase nazory..nechut na sex
nikusa0021

Chcem len pocut nazory niekoho ineho...je normalne ked 20 rocny muz ktory byva s partnerkou 2 mesiace a chodime spolu 8 mesiacov odmieta sex??? sex mame len vtedy ked ma chut on...ja sa mozem snazit ako chcem a nic :(( stale ma odmietne..je to ponizujuce a trapne..on vravi ze proste nema chut..ale po takej kratkej dobe??? neviem napiste mi vase nazory ci je to normalne alebo ho uz nevzrusujem..

nikusa0021

ja neviem moze byt ze ma uz nechce :( on to proste nechce riesit...povie mi ze mame dolezitejsie problemy napriklad kde budeme byvat a tak...a ze ja stale len rozoberam sex...dokonca mi povedal ze som nymfa a kupi mi vibrator :(( bomba nie??? myslim ze urcite ho uz nevzrusujem...

stanco007

Tak zeny ja som skoro 10 mesiacov zenaty a tiez ma akosi presla chut na sex. Ani nie ze presla ale mam toho teraz vela psychicky v praci, tak si myslim, ze asi preto. 2 max 3 krat do tyzdna mi teraz max staci. Mam 26 rokov. A zenu, ziadnu vlastne s ktorou som chodil som nikdy nepodviedol. Nemyslite si hned, ze ked niekto momentalne odmieta sex je ze tym nevera. Casto krat je to psychickeho razu. Co tiez nie je dobre koniec koncov

vlocka23

Ja som presne toto mala v predoslom vztahu a bola za tym partnerova nevera. Nechcem vas baby strasit, nemusi to byt vas pripad. Ale pokial vam to neklape aj v inych oblastiach, nie len v sexe, ze sa nejak zmenilo jeho spravanie celkovo, tak je tu aj tato moznost...

micaa

nikusa sme na tom bohuzail rovnako :/... U nas to ale zacalo po dlhsej dobe, asi po 2 rokoch.
Kedysi to bolo v kuse a teraz maximalne 2x do tyzdna. A aj to si musim pomaly vydupat.
Neviem co robit, skusala som aj pradlo, aj ine miesta, ale nic nezabera... Na to aby som hladala riesenie niekde inde som az prilis zalubena. Takze mu to tolerujem. Zatial.
A co vy ostatni? Mate s tym nejake skusenosti?