Moze byt?

Príspevok v téme: Moze byt?
otzockaaa

Je naozaj nutne pri zdravej strave jest na vecer bielkoviny? dlhy cas som sa takto stravovala patkrat denne vecer obmedzila sacharidy ... neschudla som samozrejme ani pri cviceni - ziadne viditelne zmeny som nevidela teraz drzim par dni 90-dnovu - trosku na ocistu lebo z tolkych bielkovin som mala problemy s travenim skor mi vyhovuje takato strava kde NEMUSIM JEDNO OVOCIE DO OBEDA, jem ho kolko chcem a nemusim sa obmedzovat ze vecer si nemozem dat cestoviny alebo ryzu ... mne nikdy nechutila ryza s masom alebo cestoviny s masom cize je mi takto lepsie a ani problemy s travenim nemam cize tato delena strava je fakt na nieco dobra........

otazockaaa

ano ano viem a dakujem... pozrela som si je to zaujimava stranka len momentalne si davam taku ocistu a potom samozrejme prejdem na ine stravovanie kde nebudem mat na ranajky ovocie ...

[zruseny12]

OTAZOCKA
ty si sa pytala,ja som sa snazila ti len dat stranku,kde si mozes najst velmi dobre rady o staravovani...nie len pre chudnutie,ale aj pre zdravie...

otazockaaa

doteraz som schudla uz 30kg poslednych pat chcem do konca leta, budem sa stravovať podla seba, nema zmysel do nekonecna citat akesi clanky, kto chce nech je patkrat denne alebo tri, ja budem jest vtedy ked budem hladna a zdrave jedla samozrejme.

[zruseny12]

skus si pozriet -odkaz odstránený-
DILEMA O TOM KOLKO JEDLA SA MA JEST DENNE...
/neviem presne nazov tohto clanku/
tam je pekne rozpisano,ake jedla a potraviny a kedy by si mala jest...atd.
velmi dobre rady

suzenka

to nieje len o tom co jedavas na veceru..chce to celkovu zmenu stravovania..rozdelit si jedlo na 5 - 6 casti..do obeda viacej sacharidove jedla a poobde sa viacej snazit tie bielkoviny...skus takyto rezim aspon mesiac dodrziavat..nezabudni na vela zeleniny a ovocia ale toho uz pomenej..pridaj pohyb 3 krat tyzdenne aspon 45 min a vysledok urcite pride!