Hemoroidy a liecba

Príspevok v téme: Hemoroidy a liecba
laura2255

O hemoroidoch mam nastudovane uz fakt vsetko,no nieje mi rady ani pomoci!Koncom roka 2008 mi po kolonoskopickom vys.diagnostikovali vnutorne hemoroidy.Velmi som sa divila,nie som ten typicky kandidat na toto ochorenie.Po pouceni a prisnom dodrziavani pokynov som aj tak o pol roka musela podstupit Baronovu ligaturu.Hotove peklo,po 2tyzdnoch od zakroku sa mi vo vnutri konecnika tvori nieco ako mazlavy vytok,strasne zapachajuci,a aj uvolnovanie plynov je az take hnilobne.Aby toho nebolo malo,na vonkajsej casti konecnika sa mi vytvorili 2 trhlinky,napriek tomu,ze nemam zapchu,ja uz to nechapem...Lekar mi povedal,ze konecnik mam krasny,a trhlinky sa vyliecia cipkami a mastami za 10 dni.Figu borovu,stale ich mam rovnake.Moje pocity a stavy su opacne,ako nazor lekara,konecnik mi zvonka opucha,trhlinky svrbia,vnutorna cast konecnika,ako keby sa tahala vonku,je fialova,zdurena.Moj laicky dojem je,ze mi ,,uzly.. prolabovali vonku.Mam teda vonkajsie ci vnutorne hemoroidy...?Mali ste niekto z Vas podobne problemy,viete mi poradit ako ste sa z toho dostali?(okrem Detralexu,vlakniny,pohanky,pitneho rezimu,dubovej kory,probiotik,repika,hygieny,vsetkych kremov,cipkov ,kvapiek,co trh ponuka)Mate niekto skusenost z laserovou liecbou hemoroidov,alebo trhlinky?Dakujem za vsetky rady a nazory.

Wapman

Milaniv nema negativne ani vedlajsie ucinky. Poslali mi aj vysledky z toxikologickych laboratornych skusok pripravku, nedrazdi pokozku,neobsahuje nebezpecne latky... Pri natreti trosku pali,ochladzuje ale po par sekund to prejde. Mozes ho kludne pouzivat. Milaniv hemoroidy prelieci, stiahnu sa hlavne kym to nieje az vtakom stadiu ako som mal ja. Bol som v Blave,chcelsom to dat odstranit laserom,ale dr.Dimov mi to odmietol spravit,vraj by to nemalo taky efekt,ze to treba operovat. Do dnesneho dna som nebol na operacii,a dufam ze ani nebudem musiet ist. Vyskusal som vsetko mozne,ale take skvele ucinky som nedosiahol so ziadnym liekom ako s Milanivom.tych 10eur zato stoji obetovat raz za 1-2 mesiace.kopu penazi som minul na Detralex,masticky a cipky,a takmer bez vysledku.

jujka

U mna to zatial nie je az take hrozne. Krv sa zatial neobjavila a bolest a ostatne s tym suviace sa objavi len niekedy a po par dnoch sa to väcsinou upokoji. Rozmyslala som nad tym milanivom,ale najskor som sa chcela o nom informovat, ci to teda naozaj pomaha, ci by som to mohla pouzivat i ked to so mnou nie je zatial az take hrozne (ci to nie je urcene len pre vazne pripady) a ci s tym niekto nema negativnu skusenost, prip. ci nie su z toho nejake negativne vedlajsie ucinky.

Wapman

Ale pomaha! Ved som pisal ako zle som bol natom. Navyse sa ma uzivat pol roka. Napis ako si natom, mozes aj na email. wapman@mail.t-com.sk

Wapman

Jujka Milaniv pouzivam uz 4.ty mesiac, je velmi ucinny,no zalezi v jakom stadiu mas hemoroidy. Mal som ist na operaciu,ale zatial to odkladam. Vonkajsie sa mi stiahli, krvacanie takmer hned prestalo. Akurat tie vnutorne hemoroidy mam velke,a trochu krvacaju pri stolici,2-3kvapky na papiery.inac sa mi stav zlepsil o 80percent! Ani robit som nemohol,presiel som 50metrov a uz boli vonku. Po tyzdni som bol vpohode,uz len po stolici sa mi objavia. Mozem len odporucit.

JulkoHronsky

Polož si otázku prečo vznikol hemoroid. Z nedostatku tabletiek? Zo zanedbaných diskusí s doktorom? Z absencie rontgenov?

Mato1992

Predvčerom mi vybehol hemeroid.. aspoň myslim po tom čo som tu všetko prečital...
mam 18 rokov.. mam skočiť deckemu lekarovi alebo rovno na kramare...? :/