Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Injekcia pred vŕtaním zuba

aleex

moja zubarka sa ma pri sadani do kresla sama spytala, ci chcem alebo nie injekciu, pretoze som jej sama povedala ze som v strese, som zly pacient...pred injekciou vam miesto znecitliveju mastickou a potom injekciu vobec necitit tak isto aj vrtanie (treba chvilu pockat cca 5 minut anesteza zaberie)...sice som bola cely zakrok v strese vysla som bez bolesti a na dalsie vrtanie, sa urcite bat nebudem ... iba by mohli vynajst vrtacky s inym zvukom :) je to dost neprijemne a mozno viac ako cele vrtanie

Lenočka 1234

Idem ku zubárovi a idú mi mi vřtať zub bojím sa že mi zasa nedajú injekciu. Keď si ju pýtam tak mi ju nedá neviem prečo , povie ze ma to nebude bolieť ale pravda je iná. Prosím Vás, poraďte mi ako mu mam povedať aby mi ju dal .

Dakujem.

Deria

Mna u jedneho zubara vzdy bolela injekcia. Ordinaciu mal este s jednym zubarom. Uz som sa tak bala tej injekcie, ze som jeden den, ked som k nemu prisla prehlasila, ze ak ma to zas tak bude boliet, pojdem k jeho kolegovi! A pozrime sa, odrazu mi dal tak injekciu, ze som vobec nic necitila!! Neviem, ako je to mozne ale predpokladam, ze bud mi dal taku tenku, ktora sa dava detom alebo si dal jednoducho na tom zalezat, ako picha.

0vecka

hmm mne sa ale zda ze ked sa prepichuje kost tak sa dava najprv inekcia alebo aspon nieco na znecitlivenie toho miesta kam sa ide pichat.. mne vrtali obidve jednotky...

5.5 elsa

normálne ma chytila panika keď som musela ísť k štátnej zubárke na pohotovosť lebo viem že oni pacientov nepočúvajú robia si po svojom čo si ten pacient hovorí ho nezaujíma preto vyhľadávam neštátnych lekárov lebo viem kam idem ......

ajatolah

kazdy zubny lekar by mal pozorne vypocut pacienta aby mu pacient neskolaboval.ja napr mam velmi nizky prah bolesti vsetko citim ovela silnejsie ako vacsina malo toho znesiem a vzdy na to upozornim lekara lebo ak mi nepichne neznecitlivie okolie zuba bolest v srdci nevydrzim a umriem jej.vzdy lekara upozornite vopred a jasne aj celu anamnezu co ake lieky beriete na co ste lieceny je to aj Vasa povinnost potom lekar vie s kym ako ma jednat.

5.5 elsa

no tak to je charakter:) dnes je veľmi málo takých zubárov skoro aj žiadnych hm áno pokiaľ sa im nezaplatí a nemajú s toho poriadny úžitok tak nič nespravia len dobre buzerujú tiež som rada že mám dobrú zubárku lebo tie predtým to bola normálna katastrofa chodím do interklinik je to tam na úrovni aj služby ktoré ponúkajú :)

ni-ka

no ja mam teraz takeho zubara,ze to je clovek s velkym Č...mala som jeden kaz,tak mi vrtal a vsimol si ze mam zlomeny zub a zvysok korena...tak ze kym mi vyvrta zub, tak mi pichne injekciu a vytiahne koren...ja som protestovala ze nemam tolko penazi,ze az v novom roku...a moj zubar povedal, ze mi to spravi gratis, ze on cakat nebude, lebo mu ide o moje zdravie, naco cakat...ze jeho tych 20 eur za injekciu nespasi...:-)
a naozaj som platila len za plombu :-)
keby takychto lekarov bolo viac...:-)
zial stretla som sa aj s takymi, ktori sa snazia len zarobit...co je strasne smutne...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Injekcia pred vŕtaním zuba - Fórum - ZDRAVIE.sk