Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

príliš časté močenie

Príspevok v téme: príliš časté močenie
SLATINA

Ahojte. Chcela by som sa poradiť čo s častým močením. Cez deň je to každú hodinu, občas ak som v meste som donútená vydržať trochu dlhšie, ale je to len tak tak. Pijem dosť málo tekutín. V noci tiež chodievam tak 3 x za noc. Viem, že mi poradíte vyhľadať urológa a aj to spravím, ale doteraz som nemala pri mojej práci na to čas , kedže učím v škole a nemôžem počas školského roka vypadávať. Teraz cez prázdniny to chcem poriešiť. Ale potrebujem súrne nejakú radu, či sa tomu dá nejako pomôcť momentálne bez lekára, pretože ideme na dovolenku a mňa čaká 20 hodín v autobuse. Prestávky sa robia každé 3 - 4 hodiny a to nemám šancu vydržať. K lekárovi už nestihnem ísť, odchádzame za 3 dni. Poradíte mi niečo? Prosííím.

Lilinučka

Už mi to trvá dosť dlho. Nikto mi nezistil že mám nejaký problém. No na toaletu na malú potrebu chodím každú hodinu, čo niekedy aj každých 30 minút. Neviem či je to v poriadku. Keď sa niekde chystám, pred odchodom idem na záchod. Do obchodného domu dojdem do polhodiny a opäť musím ísť na záchod. Idem na film a keď nie počas neho musím tak keď skončí zas ísť na toaletu musím. A film netrval vtedy dlhšie ako 2 hodiny. A musela som ísť na toaletu počas neho a dokonca aj po tom filme som ešte musela ísť. Začína mi to byť nepríjemne.

jaLENja

Ak by mala zápal močového mechúra, tak by ju pri močení pálilo.... teplotu mať nemusí, ale to pálenie určite. Skôr si myslím, že keď pije málo, má aj slabo vytrénovaný močový mechúr a zrejme aj malý, preto treba postupne začať viac piť, až sa ti mechúr roztiahne a zmestí sa ti tam toho viac. Akútne to ale nevyriešiš, to sa za pár dní nedá, keď máš s tým problémy dlhšie.
Toho urológa schvaľujem, len nech si tam zájde.

Rasputin

AHOJ SLATINA. NECHCEM TA STRASIT ALE MOZE TO BYT AJ PRIZNAK CUKROVKY. NEMAVAS OBCAS ZAVRATY A ZVYSENY HLAD? DUFAM ZE MAS VYBAVENY EUROPSKY PREUKAZ POISTENCA? AK BY NIECO.

SLATINA

Ďakujem za rady. Oli - Oli, je vikend,v pondelok cestujem, preto som pisala ze uz nestiham ist za lekarom, ved toto na pohotovosti neporiesia. No, zrejme nie je nic, co mi nejako pomoze vydrzat aspon tri hodiny , skusim sa nejako zabalit v autobuse do teplej deky, a co najskor zaspat. Ach jaj.

oli-oli

podla mna sa s oblickami neradno zahravat...utekaj lekarovi! take caste mocenie rozhodne nie je normalne. a to kde byvas, ze za tri dni nestihnes prist k lekarovi?

femka

Ahoj...nemusis s tym bezat hned k lekarovi najprv vyskusaj vyliecit to sama a ked nezabere az potom chod ...podla mna mas zapal mocoveho mechura ( netrap sa ma to skoro kazda zena) prispievas k tomu sama tym ze malo pijes a z toho dovodu tam maju bakterie raj .Ty prave musis casto pit pretoze mocenim sa znacna cast bakterii vyluci a znizuje sa tam ich koncentracia ,dalej si bezpodmienecne kup v lekarni tento produkt pretoze obsahuje prave to co zabera na dany druh bekterie--odkaz odstránený- ked nemaju tak nech ti rychlo objednaju na druhy den to budes mat a z toho uzivaj aj viac jak je pisane a prikup si aj vitamin C lebo aj ten je pri tom dolezity...prajem skore uzdravenie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

príliš časté močenie - Fórum - ZDRAVIE.sk