lepší prehľad v okruhoch tém

Príspevok v téme: lepší prehľad v okruhoch tém
anonym - ka

v ľavom hornom rohu sú kategórie tém a myslím, že by neboloo od veci, ak by admini v nich urobili lepší prehľad. napr. je tam: ,,psychic. / osob. prob.´´ a tiež aj ,,anorexia a bulímia´´ no a anorexia a bulímia už sú istým spôsobom psychické ohorenie. a tiež sú tam ,, detské choroby´´ a ,,deti, bábätko, pôrodnica´´ to tiež spolu úzko súvisí.

tak by mohlo byŤ len zopár HLAVNÝCH tém a tie by mali svoje podtémy a v tých podtémach by sa diskutovalo.

napr. hl. téma by mohla bYť psychické ochorenia a tam lišta te´m, kt. do toho patria, aby to nebelo rozhádzané a neopakovali sa témy. mohli by tam patriť anorexia, bulímia,... závislosti, ... zlozvyky, ... depresie, ...fóbie

do krásy a kozmetiky by mohli prísŤ okruhy: starostlivosŤ o vlasy.... starostlivosť o pleŤ.... starostlivosŤ o telo, ... móda, ... líčenie... účesy

nech je to pekne rozčlenené a nie všetko v jednej kope.

a Ďalšia téna zdravy život. štýl a tam strava, ... vhodné diéty, ... prevencia ochorení a až to tých podtém by sa mohlo prispievať. bolo by to tak prehliadnejšie, ľahšie by sa potrebné témy hľadali a neopakovali by sa.

sway

Dobry napad:-)A vytvorit nove kategorie a podkategorie nie je pre adminov problem,akurat rozdelit uz existujuce temy zaberie trochu casu-no som za realizaciu tohto napadu:-)

marry jane

ale preco by to tu nezriadili? ved je to super napad a ak nie tento navrh, tak myslim ze zmeny sa tu udeju aspon nejake. i ked forum je to same o sebe super, no tie navrhy su skvele, co tu padli a aj ten, tak aspon okrem tych profilov, to sa mi nepaci, ael ten prehlad v tmach podporujem a nie je s tym az tak vela prace. da sa to hravo,

anonym - ka

ale no, ja si nemyslim ze su admini lenivi a uvidime ake zmeny tu budu po sutazi, sama som zvedava. ale to usporiadanie tem a poriadok v nich by nebol na zahodenie.

klasicka

toto je este len rubrika a co? zrealizovali tu len jeden navrh, tie psychicke ochorenia a to je akoze vsetko, fakt od veci, ako som uz povedala, s napadom si prisla dobrym, ale je to babracka. ved uvidime co a ake zmeny sa udeju po tejto sutazi, sama som zvedava.

anonym - ka

ale no neviem co ti urobili ale ved sa len snazia aby tu bol poriadok a nie to ze su lenivi. nemyslim si. a keby tu nechceli robit zmeny tak by nezakladali tuto rubriku.

klasicka

no hej napad sice pekny a aj dobry ale viete kolko babracky by bolo aby sa tvoja myslienka naozaj zrealizovala? ludia by to ocenili, ale zeby ti lenivy admini si s tym dali tolku namahu? a triedili tu temy, aby my sme v nich mali lepsi prehlad? to ci si. sak im vadi, ked sa dievcata bavia o modelingu a vymienuju si maily :D fakt na hlavu.