lepší prehľad v okruhoch tém

Príspevok v téme: lepší prehľad v okruhoch tém
anonym - ka

v ľavom hornom rohu sú kategórie tém a myslím, že by neboloo od veci, ak by admini v nich urobili lepší prehľad. napr. je tam: ,,psychic. / osob. prob.´´ a tiež aj ,,anorexia a bulímia´´ no a anorexia a bulímia už sú istým spôsobom psychické ohorenie. a tiež sú tam ,, detské choroby´´ a ,,deti, bábätko, pôrodnica´´ to tiež spolu úzko súvisí.

tak by mohlo byŤ len zopár HLAVNÝCH tém a tie by mali svoje podtémy a v tých podtémach by sa diskutovalo.

napr. hl. téma by mohla bYť psychické ochorenia a tam lišta te´m, kt. do toho patria, aby to nebelo rozhádzané a neopakovali sa témy. mohli by tam patriť anorexia, bulímia,... závislosti, ... zlozvyky, ... depresie, ...fóbie

do krásy a kozmetiky by mohli prísŤ okruhy: starostlivosŤ o vlasy.... starostlivosť o pleŤ.... starostlivosŤ o telo, ... móda, ... líčenie... účesy

nech je to pekne rozčlenené a nie všetko v jednej kope.

a Ďalšia téna zdravy život. štýl a tam strava, ... vhodné diéty, ... prevencia ochorení a až to tých podtém by sa mohlo prispievať. bolo by to tak prehliadnejšie, ľahšie by sa potrebné témy hľadali a neopakovali by sa.

ejmy

teraz som akurat kukla do tej novej temy co teraz admini urobili psychocke ochorenia a hoci som bola proti ale vidim ze ludia tam pisu tak nech im to teda pomaha no tiez som si vsimla ze aj tam je riadny chaos a este vacsi bude ked tak zacnu zakladat nove a nove temy ale uz teraz je tam vsetko spolu vsetko v jednej hromade

ejmy

no to nie je zly napad, fakt by to bolo onoho prehliadnejsie. casto chodim pisat na zenske choroby a tam je pomiesane hadam vsetko so svetky :D tak clovek musi velmi hladat anby si vybral to svoje. je tam po kope HAK, zapaly, menstruacia, gynekologovia, tehotenstvo a neviem co vsetko este takze urobit tam poriadok by o veci nebolo.