Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DLHODOBE PROBLEMY PO URAZE S KOLENOM

Príspevok v téme: DLHODOBE PROBLEMY PO URAZE S KOLENOM
stanco007

Ahojte. Zdravim hlavne ludi co maju problemy s pohybovym ustrojenstvom-kolenami a vedia o com budem pisat. Mal som uraz kolena v praci, vraj tazke podvrtnutie kolena. Presiel som cez 2 artroskopie a robili mi aj predny skrizeny väz-plastiku a potom aj vyberali sruby. Tkze 4 operacie. A vysledok??? Nikomu to neprajem! Predny skriz. väz nefunkcny, menisky skoro cele vybrate vonku, chrupavku vraj uz skoro ani nemam a plus k tomu artroza a osteoporoza 2-3 stupna!!! A jasne ze vyskakuje este horsie ako pred operaciami. A to mam 26 rokov.
Vedeli by mi niekto poradit, ci sa da este s tym nieco robit??? Dvaja ortopedi mi uz neodporucaju ziadne operacie s tym kolenom. Vraj ho mam len setrit... Ale ako? Vsak min chodim a ani nebeham. A Aj to prejdem 1-2km a uz boli a praska. Robili mi aj plno punkcii a stale mi vytiahli vela hustej krvi. Myslite, ze ked si poziadam o invalidny prispevok, tak mi pridelia nejake tie %? Dufam, ze aspon 20 lebo to koleno je naozaj v cudu a neviem co s nim. Som po kupeloch a lekarka tam mi povedala, ze sa uvidime coskoro ked pridem s endoprotezou-umele koleno. No to potesi.... Dik za kazdu odpoved a radu

stanco007

Tak zatial s kostami problemy nemam. Az na to koleno. Tolko ryb co som pojedol a jem ja, tak hadam nikto iny... xi A plus kazdy den ovocie, mlieko a lieky na kolena. Condrosulf a Glucomed

RNG

Inac enzymi nielen pomahaju travit, ale aj cistia telo od splodin a toxinov a riedia krv na zlepsenu cirkulaciu a tym aj hojenie a regeneraciu.
Na klbovy maz odporucam jest 2-3 avokada tyzdenne, (ak som to uz nenapisal aspon 10 krat....)
A na absorbciu mineralov rybaci olej, lebo obsahuje vitamin D-3, bez ktoreho sa mineraly nemozu zabudovat.
Dobra mineralova zmes, spravna forma aj pomery na zabudovanie je napr vyrobok firmy Swansonvitamins.com pod menom Bone Essentials.
Takych by som ti odporucil na cas brat aspon 3x2 denne s jedlom, aby sa ti aspon ciastocne napravila hustota kosti, inac budes mat hromadu zlomenin, tj doslova sa ti kostra moze rozsypat.
A na to ludia doslova aj zomieraju, poznam viac takych pripadov.Takze neotalaj sa prilis.

stanco007

Ja s travenim nemam problemy. Ta artroza a osteoporoza sa mi zacali robit potom uraze. Predtym som nemal nic take. A koleno mi operovali preto lebo chceli dat dokopy ten predny skriz. väz, co bol roztrhnuty. Ten by sa mi ziadnymi liekmi sam nedal dokopy xixixi Ale pokaslali tu operaciu a dalsie 3 uz boli asi len do poctu...

RNG

Noz iba vyreze a to co sa vyreze obvykle chyba. My nie sme jasterice, aby nam dorastlo to, co sa odreze-amputuje. Preto som zasadne za "vyliecit, regenerovat a nie vyrezat."
Na klbovu regeneraciu su klbove doplnky, na kosti su doplnky mineralov a vitaminov.
Inac v 26 osteoporoza znamena znicene travenie a absorbcia zivin.
To sa da napravit hlavne kyselinami, enzymami, vlakninami a probiotikami.
Docasne mozno brat aj menovane doplnky ale v konecnom dosledku sa neda dlho zit s pokazenym travenim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

DLHODOBE PROBLEMY PO URAZE S KOLENOM - Fórum - ZDRAVIE.sk