Fajčenie medovky lekárskej = liek na depresiu, uzkost,atd..

Príspevok v téme: Fajčenie medovky lekárskej = liek na depresiu, uzkost,atd..
:)

Skusali ste to? Je to velmi upokojujuce, pomaha to (aspon mne) pri depresii, uzkosti, nespavosti a urcite aj pri inych prejavoch..
Ako na to? Kupte si balik cigariet, co najlacnejsich, aby to nebolo financne narocne...Usulajte pomaly tabak z cigarety z vrchnej strany (kde cigaretu pripalujete) az k filtru dovtedy, pokial nebude uplne prazdna..Zoberte medovku lekársku, rozdrvte ju na co najmensie casti a naplnte tym cigaretu...Popri tom do toho "tlacte" napr. tuhou s pera, aby tam toho bolo v cigarete co najviac..Ak to uz bude takmer plne, zakrutte koniec cigarety..Takto si pripravte dva-tri medovkove cigarety a vyfajcite ich..Ucinok sa narozdiel od konzumacie prejavuje spontanne a je intenzivny..

pakapu

je moc zima a nemam doma papirky ani vodne fak xDD idem si kupit potrebne veci a ked to spravim budem o tom rozpravat xD ale pochybujem o tych ucinkoch ako pravidelny hulic xD salviu som mal aj 20percentny extrakt kto by chcel tak za 500 sk 1g xD toje ina jeba xD len to trva dost kratko mmm xD dajte mi tak cca max 30 min xD

slobodna

uuuuf to muselo štípať :-)
Dajme pakapu-ovi ešte chvíľku, nech nám povie ako to na neho pôsobilo.
Doubledog však medovka bude asi čosi podobné ako šalvia- ale o niečo slabšia bylinka, takže predstavu by si už mohol mať :-)

pakapu

POCUJ A KED SI DAM PAR VODNYCH BONG Z TEJ MEDOVKY TO BUDE CO ZAC XDDD LEBO SOM TO NASIEL DOMA ZE MEDOVKA LEKARSKA XDDD TAK IDEM NATO ZA PAR MIN SOM S5 A POVIEM CO BOLO XDD

kajka123

Mám otázku... teda... otázky. 1) Dá sa použiť sušená medovka z lekárne? 2) Prejavuje sa aj nejakými vedľajšími účinkami? Ďakujem :)

happi:-)

:-)mozem sa spytat akeho charakteru su tvoje depky?
alzbee, my sme si raz kupili Nepal-nechci vediet co to bolo:-))

alzbee

No tiez si uvedomujem, ze to asi nebol dobry napad :D :D a to sme si dokonca kupili light space cake :)) nehcem si predstavit, ake stavy robil ten hard :D tak ale nelutujem:)) ved ist do Holandska a nezhulit sa ? ved to by bol hriech :-P :))