Rakovina a fitness suplementy

Príspevok v téme: Rakovina a fitness suplementy
ecko

poradte mi prosim....som po rakovine 3rokov(bola aj chemoterapia) a neviem ako mam potupovat dalej....chcel by som zacat naspat chodievat do fitness centra,ale neviem ci sa mi choroba nevrati naspat lebo chcem pouzivat doplnok vyzivy...som uz po 2 operaciach... prvy nador bol zhubny a druhy nador bol nezhubny ...ako to myslite?..moze sa mi to vratit vsetko ak budem brat suplementy?....(bola to rakovina semenika)...Dakujem za pochopenie...

trojbojar

mimi323 moze primat napr proteiny ako je srvatka lebo to je rychli protein ktori ide hned do svalov a to myslim ako prasok ale uz su dokonca napoje ktore su este rychlejsie ako ten prasok a tri krat do tyzdna mu kracie neublizi

Mimi323

petulla a aký je to liek?
Neverim, že to zachrani jeden liek. Je jasné, že sa treba stravovať tak, aby sa kysle prostredie v tele nevytvralo (alkalický životný štýl) je to omnoho zložitejšie, jeden liek to nezachráni. To akoby si do znečisteného mora vliala pohar čistej vody.

Mimi323

Trojbojar, jak môže jesť viac bielkoviny, keď prekonal rakovinu? Si robiš srandy? Veď bielkoviny musí obchadzať velmi velkou obklukou.

petullla

ecko...ahoj, no jasne že cvičiť môžeš, to ti len posilní imunitný systém a vylučovanie, ale len lahšie sa udržuj,max stredne ťažke treningy, ale menej často, pohyb je život, ešte nikoho nezabil zdravý štýl. a ohľadom tej rakoviny, ozvi sa poradim ti prír.liek po ktorom sa ti už rakovina nikdy nevráti, nieje ešte nikde dostupný. vieš mnohý majú v tom zmätok, ale je to takto.. bujnenie buniek vlastne podporuje kyslé ph prostredie v organizme- to je celá veda,to vám povie každý biochemik. a pokiaľ má genetickú náchylnosť človek z oslabenia určitého orgánu tak pri tomto dlhodobom kyslom prostredí sa bujneniu rakovinových buniek nevyhne a potom nastáva disharmônia v organizme a oná určitá náchylná nemoc. takže stačí len navodiť čisto prírodnými prostriedkami mierne zásadité prostredie v organizme,v krvi. takto to poviem..lekári majú len za úkol oblbovať ludí,sami nevedia ako ktorý liek pôsobý, TO VEDIA LEN BIOCHEMICI A Tí dobre vedia ktorým smerom pôsobia všetky lieky bežné z lekární. lekár vám povie iba to čo má naštudované.preto v čakárňach vysedáva tolko ludí a stále aj tých istých::: všetky lieky čo potrebujeme nájdeme v živých potravinách, veď sa ludia zamyslite: čo potrebujete aby ste žili? život -enzými ,alebo smrť? všimnite si -od malička nám lekári pichajú všakyjaké vakcíny a aj tak sme chorý a primitívne zvieratká ktoré žijú v prirodzenom prostredí nepoznajú žiadne choroby. tými vakcínami nám ničia organizmus na celý život a preto sú tak náchlný všetci na rôzne nemoci.dajte si hocijakú vakcínu na rozbor, a budete prekvapení čo za svinstvo sa v nich nachádza, veď kto vám povie pravdu? a hlavne Tí ,čo si plnia vrecká na našej primitívnosti.

trojbojar

ecko neber racej nic a cvic normalne ne moc silovo ani velke vahy iba tak sa udrziavaj a max ber srvatku ja viem je to troska blbe na travenie ale zvyknes si vies jak sa hovori pomaly dalej zajdes aa sprav si jedalnicek viac bielkovin atd... sak uz nejaky ten piatok cvicis...

otazka

sweet_lolitta:tak keby som nachladnuty nesportujem vobec, teda ani necvicim. lebo jasne, ze riskujes, ze sa to este zhorsi. ale mal som aj taku skusenost, ze som bol cvicit, ked som sa necitil najlepsie a pomohlo to. ale vseobecne je to riziko, akykolvek sport ak citis ze na teba nieco "lezie". ale celkovo si myslim, ze sport moze imunitu len zlepsit.

sweet_lolitta

do fitka by ste nemali ist nachladnuti a pod., lebo cvicenie je vlastne stres pre telo a naozaj cviciaca faza moze imunitu na kratsiu chvilu znizit. Inak v tom nevidim problem.

sisa72

Čau Ecko,

tvoj problém by som určite neriešila takto cez fórum, ale by som sa poradila so svojím lekárom... ved to nie je sranda po takej chorobe..Držím Ti palce..

pá Sisa

otazka

radca to mozno myslel tak, ze prehnana fyzicka zataz, co pri posilnovani hrozi (skor muzom) moze oslabit imunitu. ale ak clovek cvici s rozumom resp, s mierou, tak ozaj neviem, kde by mal byt problem.