Rakovina a fitness suplementy

Príspevok v téme: Rakovina a fitness suplementy
ecko

poradte mi prosim....som po rakovine 3rokov(bola aj chemoterapia) a neviem ako mam potupovat dalej....chcel by som zacat naspat chodievat do fitness centra,ale neviem ci sa mi choroba nevrati naspat lebo chcem pouzivat doplnok vyzivy...som uz po 2 operaciach... prvy nador bol zhubny a druhy nador bol nezhubny ...ako to myslite?..moze sa mi to vratit vsetko ak budem brat suplementy?....(bola to rakovina semenika)...Dakujem za pochopenie...

rocky

blbost..posilnovanie praveze posilnuje imunitu...a este aj na obale od aminokyselin pise ze posilnuju imunitu...ale posilnovanie urcite neoslabuje imunitu!

Mimi323

Inak to aj mňa zarazilo, lebo do fitka chodim veľmi rada a to každý druhý deň. Vážne to oslabuje imunitu?

otazka

viem, ze moja otazka nebude suvisiet s temou, ale zaujimalo by ma odkial radca berie, ze posilnovanie oslabuje imunitu?

ecko

ale ja uz som potom vsetkom....myslim si ze som fit...ale potom vsetkom co som presiel radsej sa necham poradit...ja chcem iba brat GAINER mega mass 4000 a amino...je to tazke ak clovek sa tomu venuje skoro cely svoj zivot....neda sa nato zabudnut ..proste mne to chyba myslim to cvicenie...a ja sa len jednej veci bojim aby mi to co chcem brat neposkodilo .....dakujem za pochopenie....

radca

Steroidy sa nedoporucuju vobec, lebo prave z tych byva velmi zvysene riziko rakoviny prostaty a semennikov. Posilovanie vovseobecnosti oslabuje imunitu. Mozno by bolo lepsie zacat len s nejakym lahsim sportom, ako je plavanie, alebo nieco podobne.