Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

červené fliačky na nohách cca 1mm, nesvrbiace

Príspevok v téme: červené fliačky na nohách cca 1mm, nesvrbiace
Jaster

Dobry den. Prosim Vas o radu. Momentalne sa nachadzam v spanielsku a budem tu este nieco vyse mesiaca.Som tu uz mesiac a na plazi som bol iba raz a slnku sa nevystavujem skoro vobec, len co prejdem do auta,alebo obchodu. Pred asi 3-4 dnami som si vsimol na stehne 2 male cervene fliacky. Potom som si vsimol ze ich mam vela aj na spodnych castiach noh. Maju priemer asi 1mm, niektore su vacsie. Nie su vypukle. Neviem teraz ci sa vyhodili naraz, alebo sa to šíri. Kedze tu nemam k dispozici ziadne lieky ani masticky ani lekarsku podporu, prosim vás o radu. Mohla by to byt alergia na nieco? Plet mam vzdy snedu aj v zime, na slnko som zvyknuty vo vacsine pripadoch. Slnko mam rad,ale na slovensku. Mam dovod sa znepokojovat?Flaciky nesvrbia. Najprv som si myslel ze sa mi asi tvoria sosovicky, ale zeby tak vela?Fliaciky sa nachadzaju medzi miestami kde vyrastaju chlpy. Dakujem za odpoved velmi pekne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

červené fliačky na nohách cca 1mm, nesvrbiace - Fórum - ZDRAVIE.sk