rúca sa mi svet

Príspevok v téme: rúca sa mi svet
zufala zabka

vsetko sa mi akosi zacina rucat..mala som super vztah a teraz mam dojem ze sa mi priatel vzdialuje..viac chodi s kamosmi do krciem..vysedava do rana a potom sa len hadame...sice hovori ze som na 1 mieste ale mne sa nezda...ja s nim chcem chodit ako kedysi, ze ked povedal ze ide s kamosmi von tak bral aj mna a teraz na mna len vyvali "ze ide sam lebo ani ich baby nejdu"!! ako nechapem..co ja mam spolocne s druhymi?? ved to je predsa kazdeho starost ked jeho baba nejde neznamena hned ze nemam ist ani ja!! lenze on neznasa ked po mne jeho kamosi pocumuju a kukaju mi na prsia a maju vselijake hlasky o mne...akoze ja to chapem...ale kvoli tomu ma nechce nikam brat?? ved ja sa doma citim ako zajac v klietke lebo nikam nechodim, uz mi neraz spravil vystup ked som sla len s kamoskou na kavu a hlavne ze hovori ze mozem ist von..lenze potom sa s nim hadat a vysvetlovat mu ze ta baba com som mu dala k telefonu bola moja kamoska ze to nebol nejaky chlap..tak to radsej fakt budem doma!! ja neviem..asi by bolo lepsie si dat pauzu nech si vsetko premyslim....nechcem rozchod lebo ho velmi milujem ale nechcem aby to bolo takto zle s nami!! mozno som ja vsetkemu na vine...:((

wifon

Absolutne suhlasim s "NAZORom" nechavas so sebou zametat a bude to len a len horsie...viem o com hovorim. Moj kamarat ma vo vztahu zavedeny taky system ze: "nieco za nieco" z pociatku som to zavrhoval, ze to je nefer. Ale preco by si mala Ty sediet doma zatial co on chodi po krcmach? Normalne sa dohodnite ak pojde on s kamaratmi pojdes aj Ty s kamaratkami. Ci uz v ten den alebo o tyzden neskor to je jedno. A neboj sa on si rozmysli ci bude chodit. Pretoze si myslim ze ak to pojde takto dalej samo to dospeje az k rozchodu...Ty v tom vztahu nie si sama sebou. Ale ak ho mas rada su vsetky tieto komentare absolutne zbytocne ;) Aj tak zrobis podla toho co ti hovori srdce a nie rozum...

zufala zabka

sobotata - to isto nie...lebo su tam iba oni...chalani z futbalu cize jeho muzstvo..len nechapem o com sa stale rozpravaju ked chodieva tak neskoro!! a rofl - mas pravdu som na nom zavisla...lebo on mi v mnohom pomohol..ked sme sa spoznali tak mi bolo hrozne lebo som bola po rozchode a velmi ma to zobralo...on mojmu zivotu navratil svetlo a zijem len pre neho..ja viem, ze mnohi to nepochopite lebo ste to nezazili tak ako ja!! a preto ho nechcem az tak odsudzovat lebo kazdy ma svoje muchy...len neviem ako mu to vsetko povedat aby si myslel ze to ma brat vazne!! no kazdopadne to musime dako preriesit...a musim mu to vtlct do tej tvrdohlavej hlavy!!!

sobotata

podľa mna ťa podvádza s inou a preto ťa nechce brať so sebou s kamarátmi, lebo am majú iné..to je len jedna alternatíva, ale radšej si to over unho

rofl

zabka, nevravim, ze ta podviedol alebo ze ta podvedie, ale nikdy nehovor nikdy. nemozes si tym byt az taka ista. prilezitost robi zlodeja. on ma nejakych cudnych kamaratov, ved sama si to tu uz pisala a ty im este aj veris ked ti nieco povedia. skus sa na to pozerat realnejsie. nikto sa za seba nemoze na 100% zarucit, ze by nepodviedol partnera. este vcera si posobila dost nestastne a dnes sa ho akoby snazis zastavat, ale ja neviem. mam taky pocit, ze ty si tak trochu zaslepena a zavisla na nom. ale na druhej strane, mozno ti taka pozicia vo vztahu vyhovuje. pises, ze ti neveri, ale on to uz prehana s tou nedoverou. dovera je zaklad, uz som to vcera pisal. ved to je potom len o podozrievani, kontrolovani, vycitkach. a naco je to dobre.....musis si v tom urobit ty sama poriadok, co chces od neho a od vztahu.

zufala zabka

no ale nemozem s vami uplne suhlasit...lebo on by ma NIDKY nepodviedol..ja viem ze som naivka ale v tomto som si ozaj ista...uz mi snad 1000krat jeho kamosi povedali ze vzdy mal sancu ze sa nejedna kolo neho motala a ze ich vzdy poslal do ...., ze on nie je koko., aby svoju babu podvadzal!!a ze oni sa mu potom smiali, ze ci mu nahodou nepreskocilo!! ked ja mu niekedy akoby nerozumiem lebo hovori jedno a robi druhe..a to iste potom vycita mne!! ja mam dojem ze sa tak trochu boji, ze sa od neho odputam lebo teraz mam zacat pracovat (konecne po dlhej dobe) a on je taky zvlastny..aj ked to nepovie viem ze sa cosi deje!! :( a je mi to tak trochu aj luto ze mi neveri tak ako ja jemu :(

hela,

presne tak ja som priklad,,,som bola vydata 24,rokov,,on len kamosi a sen,potom jeho nevera,,,a zostala som sama ,,,nicil ma,,,az teraz som ho vyhodila,,,a jemu je teraz lepsie,,