Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dietna sestra

ZuzkaZu

Po novom sa tento odbor volá asistent výživy. Ak chce byť niekto odborník na výživu, treba mu určite aj vysokú školu.
S odborom asistent výživy sa človek môže zamestnať v nemocnici, kúpeľoch napr.
Z časti to je sedavá práca - normovanie, tvorba jedálnych lístkov podľa diéty, podľa dostupných financií, podľa toho čo je v sklade. Pokiaľ viem, tak kontrolujú teplotu a chuť stravy. Sú zodpovední za správny výdaj jedla.
Viac neviem napísať k tomuto odboru.

Ak hľadíte aj na možnosť zamestnania, väčšinou sa nájde ponuka, ale človek musí byť ochotný sa aj presťahovať. Môže ssa stať, že sa nájde práca po blízku domova, ale či na to človek dá. Rozhodnutie na ňom. Nie je nejak výnimočne platená. Zaslúži si viac, keďže sa stará o zdravie človeka.

ddidii

čo myslíte, opatí sa dnes studovat tento odbor? chcela by som sa stat dietnou sestrou, resp. odborníckou na zdravú výzivu...ale neviem ci najdem vôbec zamestnanie :(

Aliiii

Ahoj tento odbor sa da studovat uz aj v ziline tak ak chces skus si nieco este o tom zistit, ja som to vystudovala v ziline tiez. :)

evča

dá sa študovať v Bratislave a Košiciach ale tento odbor otvárajú len občas, vlani nebol otveorený a tento rok asi tiež nie, ale možno ak by bolo viac záujemcov, o ktorých by vedeli

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dietna sestra - Fórum - ZDRAVIE.sk