Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastne vlasy

Mimi323

Aj henna pomaha na mastné vlasy.
A ake šampony použivate? Ake všetky ste vyskušali?
Ja mám šampony Lavera a tie su bombove.

sarinka654

no pocujte, ja som tiez mavala mastne vlasy, tiez som ich musela umyvat kazdy den az kym mi mamka a aj viacero inych ludi neporadili jednu velmi pravdivu vec : NEUMYVAT KAZDY DEN, tym sa budu mastit este viac. Najprv som to zamietla, ved predsa nebudem chodit s mastnymi vlasmi ako idiot a podobne..ale cez prazdniny ked som nechodila von kazdy den tak som si zacala umyvat vlasy kazdy druhy den aj ked zo zaciatku to bolo dost krute :D ale vydrzala som a som velmi rada, teraz mi v pohode staci umyt kazdy druhy den alebo ked sa mi nechce tak aj po troch dnoch to nie je take priserne. Vazne je to pravda s tym ze netreba umyvat kazdy den.Ja napriklad ani nepouzivam sampon na mastne vlasy, ale na normalne vlasy, tie na mastne vlasy mi nerobili dobre, ale to je individualne.. Vyskusajte to teraz cez prazniny, vydrzte to a uvidite ze nebudete musiet kazdy den umyvat hlavu..vela stastia prajem :)

jaja_P

ahoj,ja mam tiez mastne vlay,a tiez si neviem rady s nimi,ja mam taky problem ze su kucerave,umyvam si ich kazdy den rano a na druhy den ich mam mastne ale len pri korienkoch a to ma zabija...tiez som vyskusala vela samponov ale nic,,jedine co mi napada je skusat z lekarni rozne pripravky snad nieco pomoze

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.