Manzel chce dalsie dieta, ja nie - UPDATE

Príspevok v téme: Manzel chce dalsie dieta, ja nie - UPDATE
zuzula11

Ahojte vsetci ...
Svoju temu som si nasla zamknutu, ale chapem preco. Chcem vam priniest update situacie u nas.

Mala som rozhovor s manzelom o celom tom "dalsie-dieta-probleme". Zhodli sme sa na tom, ze pockame - mozno to na mna raz este pride, hlavne ked obidve deti budu v skole. Rozhodla som sa nebrat HAK vzhladom na zdravie, priberanie a moznu celulitidu ( pisala som do fora o kamoske, ktora ma stym problem). Takze to skusime starym sposobom ... Jediny problem je, ze tychto par dni ma uplne presla chut na sex, ba priam ked nemusim, nespim v spalni, dlho do noci zehlim alebo pracujem a ptom zostanem v obyvacke. Manzel je z toho trochu vyvedeny z miery, pretoze ja som ta "sexuchtiva" v nasom vztahu. Predpokladam, ze pracuje podvedomie - musim skusit mu opat verit. Davam tomu cas, viem, ze k sebe cestu najdeme . A urcite zaberie dovolenka ...

Chcem vam vsetkym podakovat za rady - ste super. Pekny vikend!

schelby

zuzi super, som rada, ze to dopadlo k spokojnosti oboch. Ani s ati necudujem, ze nemas velmi chut na sex teraz,ale myslim, ze o chvilku ta to prejde:-))) Mas to v podvedomi, ale kludne si chod lahnut aj skor a ked na to "hupnete", tak myslim, ze budes mat aj po tomto probleme:-) Hlavne ze ste si to vydiskutovali a zhodli ste s ana riesieni:-)

vikinaa

zuzula, vyborne, mam z teba radost! K tej hak - dnesne moderne tabletky su uz take, od ktorych sa nepribera, s nizkou hladinou hormonov a o celulitide ako o neziaducom ucinku pocas uzivania hak som este nepocula:)
Manzela obcas treba vyviest z miery, nech ma zmenu:)
Drzim aj ja palce, nech mate aj nadalej krasny vztah.

Mimi323

Myslim, že inkubator ma zatiaľ bam, takže na chvilku budeme mať od neho pokoj :)
Ja ti držim palce, je super, že ste si to s manželom vydiskutovali, prajem vám, nech máte krásny vzťah.

asdfgh

zuzula11: Chcem vam vsetkym podakovat za rady - ste super. Pekny vikend!
Za chvílu tu skočí inkubátor a bude po ďakovaní. Veď kôly nemu bola uzamknutá tvoja téma. Lebo sa ta neriešilo nič k téme len ste sa tam hádali s PHDR,inkubátorom