Káva:(

Príspevok v téme: Káva:(
martina222

Zdravím....včera som vypila asi tri kávy ,čo ja som predtým kávu vobec nepila,iba posledné dni.No včera mi nejak nezapôsobila dobre,celý večer mi strašne bilo srdce,aj pri najmenšom pohybu.ked som si lahla tak to bolo lepsie,ale teraz ako som sa zobudila to začalo zase.Dúfam,že to na mňa pôsobí ešte ten kofeín nie?Som trochu pri sebe,ale nikdy som takéto problémy nemala.A okrem toho mám 14(áno viem,kávu som piť nemala,ani nemám,ale prosím výčitky nepíšte,tých som sa už odvčera napočúvala dosť).Stalo sa vám toto už niekedy?Pevne verím že to prejde :/ Aj teraz mi tak rychlejšie bije aj ked sedím ...

dancaBB

marisssa co tak skusit zeleny alebo cierny caj?to je aspon zdrave..kava neni az tak zdrava...je dost tazka na zaludok, zvysuje tlak...atd atd...a este ked to pijes v noci ked sa ucis tak aleluja...akurat sa ti budu cez den trast ruky..co na pisomkach neni bohvie co

rikaaa

su aj ine prostriedky ,ktore vas ovela lahsie prinutia byt bdeli a zato nemaju ziadne neziaduce ucinky napr.caj matte alebo ginko a rozhodne nesposobuju taketo stavy a ovel alahsie s as nimi uči ,vyuzivaju to vysokoskolaci.

Marrissa

ja mám 15 a tiež si necviem predstaviť den bez kávy, začalo to občasnou 3in1, teraz su to 2 caffe latte za den +1 Nesca alebo Carte Noir. Viem že je skor, ale bez kávy by som školu na ktoru chodím nezvládla. Sasto sa učím do rána a jedine káva mi pomáha zvládnuť to:(

dancaBB

moja jasne ze to mas z toho...ved kofein ma take ucinky...preto sa dava aj do energetickych napojov...a ked nie si zvyknuta tak jasne ze to takto ucinkuje, srdce rychlo bije, trasu sa ruky...a ty by si na svoj vek nemala pit ziadnu vobec...ani jednu ani obcas..si este decko tak pi mineralky a dzusy ne kavicky jak dospela slecna...to z teba dospelu neurobi

martina222

No dnes som si povedala že budem odddychovat v posteli,aj zzajtra,nech mi to prejde.citala som že kofein sa z tela uplne vytratí po24 hodinach.tak by mi to po 24 hodinach malo prejst nie*?

rikaaa

je to z kofeinu.snaž sa niečim inym zaoberat a nemysliet nato.a urcite teraz nepi žiadnu kavu a ani kolu/kofeinove napoje/chod sa prejst alebo nejaku iny kludovu cinnost si daj na program.