Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapaleny palec

RNG

Ja pouzivam na zahnisane rany zmes kokosoveho oleja, praskovehu cukru a citricidal/GSE.
1 lyzica kokosoveho oleja, 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 4 kvapky(az 10) citricidalu. Dobre pomiesat, naniest hrubo na postihnute miesto a obviazat.. Kazdy den umyt ususit a znova naniest a previazat.
Za par dni som vzdy mal po probleme.

Peto T

Mne pomohlo niečo, čo vyrobil môj otec (lekár) - neviem presne postup výroby, ale bol to vývar z ľubovníka bodkovaného v bravčovej masti (potierať). Dovtedy som skúšal všeličo, aj framykoin, ale trápil som sa 2 týždne a až toto mi pomohlo. A zlepšovalo sa to aj vtedy, keď som si to slnil.

Ešte teoreticky by mohol pomôcť 3% roztok kyseliny askorbovej, omývať každé 2h a vitamín C ústne povedzme 500mg 3x denne (ak sú v poriadku obličky, metabolizmus železa a medi, a neužívaš lieky proti zrážanlivosti krvi).

anonym333

ahoj, neviem ako to mas zahnisane ale mne ked sa zapalil palec pri nechte(skrabem nechty tak sa stane ze sa mi to zapali)alebo zahnisal tak som pouzival ichtoxyl vzdy sa mi to vyliecilo...klop...klop...klop... ale nemal som to nejak velmi zhanisane len trochu ale skus.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapaleny palec - Fórum - ZDRAVIE.sk