Pacia sa vysokym muzom nizke zeny alebo nie?

Slobodna

áno páčia sa im, keďže to platí aj naopak. Aspoň taká je moja skúsenosť, mne ako nízkej žene sa veľmi páčia vysokí muži :)

vysokaá

ja meriam 177 cm a som s mojimi dlhymi nôžkami spokojna :) a žeby som mala núdzu o chlapov sa nedá povedať ;)

DoG

mne sa pacia male baby, lebo su take mile, su lahke, takze nepotrebujem predobjednavat kartony fastum gelu, ked ich chcem na rukach nosit;) vacsie baby maju velke ruky, casto vacsie nechty nez ja, to posobi strasidelne, a tiez viac zjedia a viac sa potia:) som velmi liberalny a openminded a mal som aj vyssie baby, ale tam to nefunguje - ale to bolo uz uvedene v nazoroch inych.. preto najdete tolko krasnych vysokych bab, ktore si nevedia nikoho najst. ale ked hladat v extremoch, tak urcite dat prednost malym babam, ta krehkost a zenskost je podmaniva:)

zuzic

moj brat ma podobne ako alzbee. je vysoky 180 jeho dievca ma 150 a su nadherni spolu:) on sa vzdy taak o nu pekne stara, drzi ju okolo pliec a zlati su:) on je na nizke...

jarkaaaaaaaa

ja mam 180cm. naposledy som mala priatela, ktory bol len o kusok vyssi ako ja., predtym mal o dost nizsie priatelky. ked sme sa rozisli, povedal mi ze chce uz len vysoku :) ze sa mu to velmi pacilo.. no mne to nejako extra nevyhovovalo. niezeby vadilo, ale citila som sa sem tam ako jeho mama :D teraz mam priatela, ktory je asi o 6-7cm vyssi. je to tak akurat :) citim sa pri nom skvelo :) a ked mu chcem dat pusu "necakanu" tak ziadny problem :D

bingham

celkovo su zeny pekneee....ale mne sa velmi paci malinkeee...aa vlastne moze byt aj vyssia..., len nie vyssia ako ja :)))

meForMe

no stale je to lepsie ako ked je baba vyssia..ja som mala mensieho chalana a nebolo to ono..myslim si ze zena potrebuje vyssieho chalana aby mala nad sebou ochranne ramena :) ja sa teda citim super ked ma objime vyssi muz :) myslim ze ked je od teba vyssi je to len a len dobre .)