Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvy po znamienkach

Príspevok v téme: Jazvy po znamienkach
Tiger11

Chcem sa Vas opytata, kazdeho koho trapia tie hnusne jazvy po znamienkach. Mam uz ich zahojene po pol roku ? Su stale cervene, bordove, take fleky z dialky. To uz je konecna faza? Take mi zostane ? ...alebo jazva este vybledne ...dost su na dotyk hmatatelne..co mam robit ? poradte ? mozem ich slnit ?

Ekusik

aj ja mám jazvy po 4 rokoch po vybratí znamienok stále bledoružové a vypukle, takze to tak zostane,este to vybledne do bleda,ale vypukle zostane. Skus nanovo vyrezat

kukolina1

Takze vravite, ze tie jazvy vyblednu ? Ja mam tiez isty problem a mama ma strasi,ze uz mi tak jazva,cervena zostane. Ze to je taky typ jazvy, tiez to mam uz dlho ..Hambim sa teraz dat do plavok .

myside

Tiger aj ja mám este jazvy po 3 mes.,ale pouzívam na to silikónový gél-prosil,síce stojí okolo 1000sk,ale pomáha...jazva sa mi zmensila a nemám ich uz také cervené..slnit sa uz mozes.

delphia

tiger jazvy "zreju" pol roka az rok. ranu si mal zahojenu uz po tyzdni. co vidis, tak to je jazva, ktora je cerstva a preto je ruzovej farby. casom vybledne.

NST

Mozno si jedna z tych ludi ktorym sa neodporuca vyberat znamienka ani lebo sa im vraj zle hoja jazvy a ostavaju im nejake flaky potom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazvy po znamienkach - Fórum - ZDRAVIE.sk