Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zilina, mhd ako na to?

majkaaa

A zabudla som,na zstávkách sú cestovné poriadky,tam si môžeš zastávky odčítať,prvá,nástupná sa nepočíta. A v Abusoch,či Tbusoch, zastávky hlásia,tak by si nemala mať problém.

majkaaa

Lístky kúpiš v novinových stánkoch,v automatoch. Ak sem ideš bývať,na intrák,oplatí sa vybaviť si čipovú kartu a jazdy dobíjať. U vodiča sa dá lístok kúpiť tiež,ale je drahý,vyjde až na 1 €. Inak plné cestovné je 0,56,jednopásmový lístok ,t.j.5 zastávok 0,46, zľavnený plný,celopásmový 0,37 a jednopásmový 0,30 €. Všetko potrebné inak nájdeš na www.dpmz.sk

zlta

jasne, to je to iste. Po meste chodia vacsinou trolejbusy, autobusy skor do blizkych dedin, ktore patria pod Zilinu ako mestske casti.

Zuzika123123

dakujem:)
ospravedlnujem sa pánu Prim, omylom som zadala sekciu Ostatné miesto Témy nesúvisiace so zdravím....
a platí to isté pre trolejbusy?

zlta

ale no tak...poradime.
Kupuju sa v stankoch alebo v automatoch. Casenky nie su (no su nejake akoze turisticke listky ale tie neviem, ako funguju, nezistovala som). Podstatne je, ze do 5 zastavok vratane si kupujes listok za 46 centov a na 6 a vyssie za 56 centov. Este nieco? :)

prim

moja, ty si si zrejme pomylila stranku, ze???? vytukaj si na nete mhd zilina a dozvies sa viac. toto je o zdravi a nie o listkoch!!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zilina, mhd ako na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk