Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FYTO vs. AB YOUNG

Príspevok v téme: FYTO vs. AB YOUNG
sminkarka

ktory rad na akne je podla vas ucinnejsi???Fyto od de miclenu alebo AB Young???
od Fyta som vyskusala pletove mlieko a od AB gafrovu masku,s oboma vyrobkami som bola velmi spokojna.
Teraz si chcem zaobstarat neaku pletovu vodu a neviem sa rozhodnut medzi FYTO PLETOVA VODA S CAJOVINKOM alebo AB YOUNG GAFROVA.

Co myslite,ktora je lepsia???

danuska123

lilyoff ale kazdemu vyhovuje nieco ine :) mne tiez garnier vyhovuje a napriklad AB nemoze moja plet ani citit, na druhy den mam zapalenu celu plet. treba skusat :) kamoske tak nevyhovuje prave garnier ...:)

severanka

ja používam Fyto pleť. mlieko s čajovníkom + Fyto pleť. vodu s čajovníkom a krémik používam AB Young - zmatňujúci... :)

ale keď mi dojde pleť. voda, vyskúšam od AB Young, lebo som počula na ňu samé chvály, a možno skúsim aj AB Young čistiacu penu...
ale celkovo som s Fyto veľmi spokojná, spolu s tým krémikom AB mi to na pleť robí veľmi dobre, vôbec sa mi už nerobia vyrážky a uhríky...
a pleť sa mi konečne neleskne... :D

meForMe

ahoj..ja som pouzivala AB gafrovu,ta je super,a na to aj krem s vytazkami z cahovnika,ci odkial :) ale uz pouzivam mary kay,no tam je to troska inak cenovo..ale ab urcite super.)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FYTO vs. AB YOUNG - Fórum - ZDRAVIE.sk