Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka v Taliansku ?

Príspevok v téme: Dovolenka v Taliansku ?
Lilia 77

ahojte, chceme ísť s priateľom začiatkom augusta do Talianska na dovolenku, váhame, či ísť autom a nájsť si niečo priamo tam, alebo cez cestovnú kanceláriu a využiť niaku lastminute, chcem sa spýtať, aká cestovka je podľa vás spolahlivá a vami overená, s dobrými cenami, alebo poradiť niake konkrétne miesto kde by sme sa mohli dostaviť vlastnou dopravou a nájsť si ubytovanie, vopred dakujem za príspevky :)

zuzula2008

Dobrý deň.Rada by som chcela vedieť,že aké je teplota vzduchu a teplota mora v Taliansku oblasť emillia romagna pri Ravenne-Lido Degli estensi na konci mája a začiatkom júna.aspoň približne.Pýtam sa,lebo na ten termín máme rezervovanú dovolenku a ideme tam s deťmi.Ďakujem za odpoveď. :)

bibi123

veingro-tak Ti poviem, ze Rimini sa v priebehu niekolkych rokov strasne zmenilo, je tam jeden vysoky hotel na druhom. My sme sa tam "zastavili cestou" z dovolenky z Chorvatska, hladali sme dlhe hodiny ubytovanie tiez po apartmanoch (kvoli psovi) a nenasli sme ziadne a aj hotely boli napraskane-bolo to na prelome jul-august. Ak chcete nejaky apartman, tak by som hladala v okolitych obciach, my sme sa potom ubytovali v Lido neviem co:O))), bola tam pekne plaz a nebolo to tak napraskane hlava na hlave. Ceny su okolo 80eur na noc pre dve osoby za nejaky *** hotel. urcite si dohodnite ubytovanie dopredu, lebo na turistickych informaciach Vam neporadia, anglictinou tam hadam nehovori nikto, ked sa budete pytat na "apartman" budu Vas posielat k predajcom apartmanovych bytov a oni nerozumeju tomu, ze vy chcete tam len par dni prespat a nie si kupit nehnutelnost:O)))su to proste Taliani:O))) a urcite si chodte pozriet San Marino, je to par km od Rimini.

veingro

viete mi niekto poradit stranku alebo daco konkretne -hladam ubytovanie v okoli rimini-ale len sukromne vily alebo apartmanove domceky,nie apartmany hoteloveho stylu,nedarí sa mi to nikde najst.dakujem

denisska

laurika a nevies mi povedat, ako to bolo v arcobalene so socialkami? ja som sa totiz docitala ze su tam vo vacsej miere turecke a malo normalnychb :(

Laurikaa

Denisska myslím že ceny alka, nealka boli také normálne, závisí samozrejme od toho, či je obchod v centre alebo mimo. Je dobré nakupovať v takých vačších čo su skryté ak máte auto. Ovocie - hrozno a melón boli pomerne drahé, ostatné tak 1-2 E, pizza bola dost drahá sa mi zdá, tak do 10E, tiež závisí od miesta. Velmi lacné boli jogurty a mliečne výrobky.

denisska

neviete mi povedat priblizne orientacne ceny zakladnych potravin v taliansku? napr. alko a nealko, pizza, ovocie? konkretne polostrov gargano, puglia

hegedúš

Robia kontroly na hraniciach tusím do konca júla kvôli summitu. Radšej si berte pas aby vás nevrátili od hraníc, istota.

milosko

do talianska staci ist normalne na OP, nie? netreba mi pas. v novinach nieco take hovorili, ze turista potrebuje mat pas. tak jak to je?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka v Taliansku ? - Fórum - ZDRAVIE.sk