Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Možem u gynekologicky zatajiť, že som panna?

delphia

vajecniky nahmata prave tym prstom v konecniku. zhora zatlaci na podbrusie, aby vedela maternicu a vajecniky lepsie nahmatat.

alzbee

Joooj, ale ved ona ti tie vajecniky postlaca cez brucho a nie cez konecnik :D :D...preco musi mat pri tom ten prst v konecniku to sice neviem, ale ona zrejme vie, ked to tak robi:))

alzbee

Ale vysetrenie cez konecnik bude pre teba ovela menej neprijemne, nez ked jej povies, ze si uz neni panna a ona do teba strci tu tzv. kacicu-to ta bude boliet!!! vysetrenie cez konecnik je uplne v pohode. Nemusis sa hanbit-ona to robi denne. Da si rukavicu, strci ti jeden prst do zadku a postlaca ti vajecniky...je to minutova zalezitost...

lillien.

Nevadi keď zisti, ale aj tak poviem, že už som neni. Veď poviem asi sa mi nepoškodila pri styku... Ja nechcem vyšetrenie cez konečnik :((

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Možem u gynekologicky zatajiť, že som panna? - Fórum - ZDRAVIE.sk