Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa mam naučiť rýchlo písať na počitači? Poznate nejaký trik?

sindri

my sme sa na strednej učili prstoklad a používali sme na to program ATF, hlavne je dôležité každý deň aspoň 20 minút tomu venovať a výsledok sa dostaví, viem o tom svoje:)

Linnda_260

Najlepšie sa natrénujete 10 prstami na klasickom písacom stroji, na klávesnici to už pôjde ľahšie - mne to pomohlo.

kukk

podla mna najrychlejsie sposob je 10 prstami, a za pol roka sa to da perfektne naučiť. Chodím na obchodnú akadémiu - tam som sa to naučila. Vela štastia!!!

ShaulaThalit

na to, aby sa clovek nemusel pozerat na klavesnicu ale na monitor a sledovat, ci pise spravne potrebuje vediet desatprstovu metodu... su na to programy rozne a dokonca aj knihy, co ja by som viac knihy odporucala... je to drina a makacka, ja som sa to cely rok ucila ale vysledok je bombovy...

whee_ee

prax. ja mam na gympli informatiku, ale tam programujeme a tak, inak dako nepiseme, ale vzhladom na to, ze v kontakte s pc som odmala, tak pisem rychlo, a nemusim ani kukat na klavesnicu... chce to len cvik. postupne si zapamatas, kde je ktore pismenko a znak, a pojde to automaticky:D.. drzim palce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa mam naučiť rýchlo písať na počitači? Poznate nejaký trik? - Fórum - ZDRAVIE.sk