tanec

Príspevok v téme: tanec
adrejkka

ahojte, chcela by som velmi schnudnut, a kedze viem ze ked budem sediet na zadku, tak sa nic nestane, mam jednu otazku. mna strasne nebavi sport, resp. som an to lava. bicykle doma ani nemame, korculovat sa neviem, pri behani som schopna zakopnut o vlastne nohy, a vo fitku ma to nebavi:( to co ma vazne berie je tanec. strasne rada tancujem, aj doma sem tak, tak som rozmyslala ze ci sa da toto sportovanie nahradit tancom? len tak doma pol hodku - hodku, na hudbu, tancovat, salit sa, skakat, moze to pomoct?? :)

dalej ma tiez zaujala jedna dieta, ktoru nejaka pani Gertuš Ř. (gejiva) ponuka na mimibazare za 3 eur!!!! rozhodne jej platit nemienim, je to podla mna drzost si takto vyberat peniaze, no ale je to jej vec samozrejme, ale ma tam dost pozitivnych ohlasov, tak by ma aj zaujimalo o co ide. no dufam ze poradite co najskor, dakujem :)

queen.emka21

ahojky.
ja tiez sport nemusim. nie som sice lava lebo som hravala volejbal a dokonca som zavodne tancovala ale odkedy nesportujem vaha ide riadne hore uz niekolko rokov.
ja som chodila na brusne tance a vobec ale vobec mi to k nicomu nepomohlo, ale podla mna taka hodinka potenia si pri tanci je super vec.........a ked napriklad obmedzis trosku vceru, urocite to pojde. len tancuj viac ako obvikle