mamicka

.....

Moja mama roky pila a aj pije,uz mam aj cirhozu pecene a kadejake choroby a uplne vyprazdneny mozog.je to strasny pocit,znicila mi nervy,velmi ma to vsetko poznacilo a zmenilo.Teraz sa snazim robit vsetko inac ako ona,nebyt taka....Bola na protialkoholickom 3 krat a nic...kedysi to bola taka nadherna zena...dnes je to troska.Velmi sme sa jej snazili pomoct,no taky clovek to musi sam chciet.Ked som si priniesla priatela domov vynadala mi do ku...a dnes som jej milovana dcera.Hm.

ksl

Je to horšie než zle... Ale práve deti ma držia, aby som to nerobila.. Preto ma aj zaujala táto téma, tá pani musí byť v strašnej riti, keď upadla až tak hlboko, že už nevníma ani vlastné dieťa... Asi si myslí, že keď je dospelé, tak ju už tak nepotrebuje a môže sa opustiť úplne... Preto potebuje odbornú pomoc, toto už rozhovory nevyriešia, musí sa bez srandy liečiť...

ksl

Ak pije ozaj každý deň, musí byť preukrutne na tom psychicky zle, ty jej už nemôžeš pomôcť, pretože potrebuje odbornú pomoc a v záujme zachovania svojej vlastnej duše - prď na ňu a staraj sa len o seba, nauč sa spoliehať sa len na seba

technéciumTc

teraz to máš asi najťažšie v Tvojom veku, veď si nemôžeš domov priviesť ani priateľa...
možno by pomohlo, zistiť prečo začala piť- a riešiť to týmto smerom....

wanna_die

hanbim sa o tom hovorit...neviem ako by reagovali..co by povedala ona keby sa dozvedela, ze to riesim s inymi..fakt neviem ako to riesit.. :(