Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

... Popraskané cievky na nohách ...

Príspevok v téme: ... Popraskané cievky na nohách ...
ChanceToBe

Chcela by som sa informovat ci nahodou tiez niekto nema take tenucke popraskane cievky na nohach (maam sice take mensie aj na tele celkovo na hrudniku) a co by som s tym mala robit ... alebo teda co vy robite aby ich nebol az tak vidno alebo neviem :D ... bola som aj u koznej ale dala mi len hydratacne mlieko co si myslim ze nejako nepomaha aaa pozerala som aj nejake pripravky ale bohvie ci by to pomohlo :D ... tak ak viete nieco co by mi pomohlo tak sa ozvite :) dakujeeem

ChanceToBe

tak je to zvlastne lebo som dost bleda ... teda neopalujem sa nejako prilis ... trosku na zafarbenie ale nikdy nie do hneda uplne radsej som bledsia ...a jednak aj vcelku nieze sportujem ale chodim vsade peso a casto aa cholesterol ani neviem ci maam zvyseny alebo nie no ... a tlak maam stale nizsi ako je normalne ale u mna to je normalne mat taky tlak .. maximalne sa este trosku znizi podla pocasia tak neviem ... rozmyslala som ci by to nemohlo byt hm ja s jedenim takych stiplavych jedal alebo prave z toho casteho chodenia HM?

AdamKrt

Kostihoj je bylina, zbiera sa tusim koren a da sa to nalozit v alkohole. Akokolvek je to vynikajuca rastlina, sluzi hlavne na rozne opuchy a podobne. Na tie zilky to s vysokou pravdepodobnostou nezaberie...

Treba si odstranit pricinu - slabe, kornatejuce, upchavajuce sa cievky, problemy s tlakom.

Tak isto, moze skodit aj opalovanie sa a to dost podstatne... Radsej sa neopalovat vobec, podla dermatologov, staci prisun svetla, ktory ziskavame prirodzenym sposobom bez opalovania. Dnes je opalovanie sa povazovane za nebezpecne.

AdamKrt

Askorutin moze byt na posilnenie ciev. Samozrejme, dobra zivotosprava. Obcas precvicit sa trochu.

Dobre moze zabrat kombinacia Lecitinu na precistenie ciev a odburanie cholesterolu a znamemu velmi pomohlo, ked to mal na nohach - tinktura z hlohu. Precistuje cievy, reguluje tlak. Pri problemoch s tlakom byvaju problemy aj s cievami a opacne. Casto je to zle prekrvene, zapchate.

ChanceToBe

tak uzivala som aj askorutin ale ten nepomohol aa apotom mi napisala tiez nejake take vitamonove tablety a odvtedy som este na koznom nebola odkedy som ich dobrala ale celkovo je to stale rovnake ... bojim ze to nezmizne lebo to nevyzera nejako extra pekne ... nasla som uz na nete aj nieco ze sa to da odstranit laserom ale tak zbytocne taka draha procedura ak by to mozno vyliecilo nieco inee ... a ten gel a vytazok z kostihoja by som kde mohla kupit? :)

byľka

Popraskané cievky je jedna z foriem krčových žíl. Cvičenie sviečka je dobrá prevencia zhoršovania príznakov, na natieranie možeš používať napríklad gaštanový gél alebo masť s výťažkom kostihoja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.