Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spermia a vajicko, oplodnenie cez neplodne dni, samovolny potrat?

Príspevok v téme: spermia a vajicko, oplodnenie cez neplodne dni, samovolny potrat?
lyluuu

znie to cudne, no vselico som si precitala o oplodneni, len jedna vec mi neda pokoj. ako to je ked sa chlap urobi do zeny cez neplodne dni? spermia oplodni vajicko, lenze ono sa nemoze zahniezdit tak sa vyplavi a nastane menstruacia? to znamena, že doslo k oplodneniu a zaroven k samovolnemu potratu o ktorom zena nevie? je to mozne? ak dobre viem, tak zivot zacina hned pri prvom styku spermie s vajickom a nie az pri zahniezdeni, alebo nie? dakujem za vysvetlenie

Inner

anjelik, mylis sa. Zena je plodna len jediny den v mesiaci. Bud nepoznas svoje telo, alebo si mala anovulacny cyklus alebo patris k asi patine zien, ktore nemavaju ovulaciu v strede cyklu. A este nezabudaj na to, ze spermie v tele zeny mozu prezit niekolko dni. Cize sex si mohla mat v neplodny den, ale spermie to prezili do toho plodneho...

anjelik62

ja som otehotnela aj mimo plodných dni,
na druhy den som dostala menstuaciu,vtedy som aj mala mat,
a v decembri som bola už v druhom mesiaci, ale potratila som.
´Tkže z toho vyplíva ze speria može oplodnit vajicko aj mimo plodných dni,
a v minulosti si podla mna plodne dni nikto neratal a sme tu :D

liliena

pozeram ze vsetky ste tu mudre velmi cyklus sa zacina uvolnenim vajicka tzn tato cast je po prvom dni menstruacie niekolko dni 7-16 zavisy od dlzky cyklu, plodne dni su ak vajicko putuje vajcovodmi kde caka na oplodnenie ak vo vajcovodoch k oplodneniu nedojde vajicko dalsich niekolko dni do dalsej men. ma velmi mizivu sancu na oplodnenie no aj take pripady su..dancaBB podla teba sa vajicko uvolni a vypari sa niekam do vetra alebo sa uvolni vtedy ked sa mu chce tu chybal na biologii cloveka niekto iny nie autorka otazky az chces byt premudrela tak najprv si o danych veciach nieco nastuduj az potom nadavaj ludom do hlupych

dancaBB

moja zlata ty z biologie vela asi nevies..ked nema zena plodne dni tak to vajicko sa ani neuvolni , takze spermie nemozu vajicko oplodnit, preto nemoze by zena tehotna..pretoze sa uvolni len 1 vajicko pocas plodnych dni...a na tom samovolnom potrate som a dobre zasmiala...jaj deti..ty si asi vtedy chybala v skole, ze?
ach boze kam tento svet speje ked ludia tak rychlo sprosteju

micaa

pocas plodnych dni dochadza k ovulacii, cize vajicko sa uvolni do vajickovodu, kde caka na prichod spermii...
Cize ak niekto nema plodne dni, spermie vajicko ani nestretnu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spermia a vajicko, oplodnenie cez neplodne dni, samovolny potrat? - Fórum - ZDRAVIE.sk