aké mate skúsenosti s egyptom?

rajoda

spv zdielam tvoj nazor. Brat dieta do spiny a horucavy, to je rozum...To ked nie su peniaze, tak ozaj radsej ostat doma.

spv

Bohuzial bol som v Egypte preto mam na to svoj nazor a ak si dobre precitas ona pise ze slivovica po kazdom jedle aj decku hlavne ze bacile potom nemaju sancu. A maly sa bude tisko piect nadraty na slniecku pri 50 stupnoch, hej to je dovolenka! USA a Europa 4EVER!

slonika

SPV bola si uz vobec v Egypte niekedy? Jedna lyzicka slivovice raz do roka nikoho nezabije a ani male dieta, hlavne ze to pomoze. Tiez sa chystam do Egypta tento rok

rajoda

Ja by som do Egypta v zivote nesla. Nelakaju ma arabske krajiny, Taliansko, Grecko, Afrika a podobne...Na svete je predsa tolko krasnych miest, kde sa clovek nemusi strachovat o svoje zdravie...A v lete, ked je doma 30 stupnov by som nesla niekde, kde je 40. My chodime vo februari na Floridu alebo do Karibiku. Vsetko ciste, ludia usluzni, vsetko prisposobene "modernemu" zakaznikovi.

sunnie

kolko ludi tolko chuti, jednoznacne treba vyskusat. my sme mali v Egypte zdravotne problemy /ja nemozem vobec pit alkohol/ ale lieky nam po par dnoch pomohli. no boli s nami na pobyte ludia co veru isli na osetrenie az do nemocnice lebo im na to nic nepomohlo. je to velmi neprijemne bo neviete kedy a ci vas to chyti tj dost velka pravdepodobnost pokazenej dovolenky...

lara :))

Ahojte,tak tato tema mi tu prisla na fore velmi vhod :)) podobnu som chcela zalozit,pretoze o tyzden sa chystam do egypta a dost mam strach s faraonovej pomsty,tiez som uz pocula vselico,hlavne teda nepit vodu z vodovodu,taktiez na drinky si davat pozor a na ovocie...ale mna by zaujmalo ze co trebars umyvanie zubov?radsej s vodou balenou vsak?

spv

Zuna ano alkoholikom a sedlakom tam mozno nic neni a ked ucis chlastat uz maleho syna tak no comment.nie je to jedlom ale klimou tak netrep o discipline. nech si kazdy sam otestuje co mu vyhovuje. Zakladatelka sa pyta na nazory. Moj nazor je ze egypt je spinava smradlava nehygienicka krajina a to pojdem radsej do tej besenovej hawk.