aké mate skúsenosti s egyptom?

bobik

ja osobne som nemal problem s castou navstevou toaliet, ba skor opacne. po styroch dnoch to uz prestavala byt sranda. priatelia si ma doberali a ponukali miestnou pramenitou vodou :-)

po nasadeni ANTINALU (miestne lieky na problemy s traviacim ustrojenstvom) sa vsetky problemy stratili a uz sme si len uzivali.

zuna713

Egypt je super,tiez som bola viackrat a keby sa dalo,chodim tam 3krat do roka,je to lacne, iste pocasie,pamiatky,vzdy sa vyblaznim na brusnych tancoch,super bolo aj v 3* aj v 5* hoteli,aj cisto,aj ochotny personal...neverim, ze tolkokrat by to mohla byt nahoda,hnacky som mala vzdy v Bulharsku,v Egypte nikdy nebolo nic ani mne,ani manzelovi,ani malemu synovi,vsetko je o discipline,slovak ked sa dostane raz za rok na dovolenku all inclusive, musi s prepacenim zozrat vsetko,co mu pride pod ruku a piatecez deviate,tiez samozrejme zaklad je dezinfekcia -slivovica po kazdom jedle(aj synovi za lyzicku) a recenzie preboha na internete necitaj, slovaci dokazu napis neuveritelne veci a najradsej mam takych, ktori chodili doteraz na Balaton,alebo do Besenovej,jedli tam pastiky a potom sa stazuju, ze v Egypte nedostali bryndzove halusky. A este k tej spine a domorodcom-preboha!! ved to je Afrika!! ina krajina,ina mentalita! tu uz je len jedna rada...treba si kupit dovolenku do St.tropez - alebo fakt ostat pri tej Besenovej :-))

fialocka

Hlavne si vyberte dobry hotel, lebo 5 hviezdickovy tam je ako inde 3 hviezdickovy. Na internete je kopa for kde ludia pisu svoje skusenosti, skus si tak checknut vas hotel, uvidis ake skusenosti mali jeho navstevnici. Pite iba flaskovu vodu a umyvajte si v nej aj ovocie, ak sa da. Poznam vela ludi co boli v Egypte a pacilo sa im...

helika

Nám sa v Egypte celkom páčilo ale kvôli hnačkám tam už určtie nepôjdeme.Tiež nás neminuli aj keď nie v takom extréme.
Veď sú aj lepšie miesta na dovolenku.

mariah

Este k tej vode-mozes pit flaskovu ked ti do drinku daju lad z normalnej vody alebo ti umyju v nej ovocie a mas to hned.

mariah

Napisem vlastnu skusenost. Som bola v egypte 2x a veru stacilo. 1x to nebolo az take zle, boli sme v luxusnom hoteli a ani nam mimo miernych asi 3-dnovych fest hnaciek nebolo tak zle. Ale ten 2x sme dovolenku doslova pres*ali a dokonca mi kamaratka skoncila na infuziach v nemocnici a mala co robit aby sa vratila spät na SR so zajazdom. Najhorsie je ked ta to chyti na vylet :-o A chlastali sme tam riadne pri all inclusive takze je to len klimou a miestnymi bacilmi zaujatymi voci turistom :) Nepoznam cloveka co by tam nemal hnacky takze sa cudujem co pisete.
Mimo hnaciek mi este vadi ze okrem hotela a plaze sa neda normalne ist prejst von lebo je vsade spina a otravni domorodci. Egypt mi uz v zivote nehrozi.

kamcatko

zuzi urcite chodte, ja chodim do egypta kazdy rok a vobec to nie je take hrozne. zaludocne problemy mozes dostat hocikde, v egypte je v lete velke teplo, preto sa tam bakterie extremne dobre siria ale to sa ti moze stat hocikde, nie len v egypte.

ja som faraonovu pomstu nikdy nemala.

v 5* hoteli maju zvacsa flaskove vody.

Mimi323

zoberte si slivovicu a všetko bude v pohode. Nejde o to, koľko hviezdičkový hotel budete mať, ale je to zmena klímy, stravy, prostredia, z toho su tie žaludočné problemy. My sme hnačky nemali, manželovi nebolo nič (každe ráno si dal pol deci slivovice) a ja som mala jeden deň krče v bruchu a potom som to aj ja musela riešiť slivovicou.
A tiež je nebezpečné tam piť chladené nápoje. Z toho môžu byť tiež hnačky.
Oplatí sa ísť určite.