Busenie, slabost, hnacky, zimnica..

Príspevok v téme: Busenie, slabost, hnacky, zimnica..
som.slaba

ahojte, bola by som rada, ak by ste mi troska pomohli.. dve noci po sebe som vobec nespala, na hodinku som zaspala, ale potom dalsie dve bola hore a stale dokola.. na treti den som sa zobudila s neskutocnou bolestou hlavy a hroznym busenim srdca.. pijem medovkovy caj, dala som si 1 magnezium a 1 panadol.. lenze dnes sa k tomu pridruzila horucka, chvilku zimnica, nasledne navaly tepla, k tomu sa citim strasne slaba, cele telo ma boli, zaludok a akonahle nieco zjem, hned musim ist na WC a od rana mam hnacky.. myslite si, ze je to psychika? podla mna to prichadza do uvahy, nakolko som mala aj take obdobie, kedy som pocitovala miernu uzkost.. potrebujem sa opytat, nepoznate nieco co mi pomoze na to busenie srdca? uz treti den neskutocne busi a mam horzny strach, ze sa mi nieco stane, ze skolabujem ja alebo srdce.. a na tie hnacky neviete co by zabralo? a k tomu magneziu - v pribalovom letaciku je pisane, ze jedna tabletka denne, takze mozem iba jednu? velmi pekne dakujem za pomoc a rady..

Epka

Mám hrozné návaly tepla,ktoré strieda zimnica.Prišlo to z ničoho nič,pobolieva ma hlava.Deň predtým som
mala hroznú migrénu a búši mi srdce.
Tieto príznaky sa mi zvyknú cyklicky
opakovať.Som z toho už zúfalá.Mám 65.r.
a gynekolog mi povedal,že to už nemôže
byť z dôvodu menopauzy,obvodná to ne-
rieši.Ak niekto viete, poraďte prosím.

1eny1

Ale nemusí to byť len v psychike, čo ak na teba ide nejaká viroza. Možno by si mala zajsť za lekárkou. Samozrejme ak hnačkuješ, zrejme ani neješ, nespíš...organizmus ti zoslabol. Na hnačky su dobre čučoriedky-kompot, horká čokoláda, banán. a pokiaľ je na pribalovom letačiku napisane 1 tabletka, tak zostaň u jednej. Zajdi za lekárkou.