Durex play O

micaa

ushko dakujem za radu, len skoda ze asi nepomoze, lebo jediny mliecny vyrobok co konzumujem je platkovy syr na ranajky

ushko

micaa, skus chvilku nepapat mliecne vyrobky (staci tyzden) a den-dva pred oralnym sexom spapaj cely ananas.. malo by to pomoct :o) aj chlapi su "sladsi", ked papaju sladke ovocie, typu ananas :o)) mozno trapna rada, ale stoji za vyskusanie, nie..? :o)

micaa

mohol by na to za tie 3 roky uz dozriet, nie? Taktiez nemame 15 rokov... No nic, skusim nieco vymysliet
dakujem za rady

mellinda

Podla mna na to musi dozriet. Ked si jeho prva partnerka a teda aj prva, ktorej robi oralny sex, je mozne, ze sa s tym jednoducho este nestotoznil, chybaju mu skusenosti, je to nieco nove. Ja som svojmu prvemu frajerovi tiez nechcela robit oral, zdalo sa mi to nechutne, ale to som mala menej rokov. Pri terajsom to nie je absolutne ziadny problem, citim to tak, ze som na to dozrela. Mozno tomu tak je aj u tvojho priatela.

dano1

no ja ho nechapem ja sa na moju priatelku vzdy tesim ked si mozem poriadne zalizat uplne z toho az saliem aj pocas sexu ju chytim a lizem to je taki super pocit urobit ju viac krat

micaa

som jeho prva, takze nemal mat odkial zlu skusenost...
ja ho rada takto uspokojim, nerobi mi problem to prehltnut, chuti mi to... len je to trosku nefer oproti tomu co zazivam ja.
skusim teda nieco v kuchyni pohladat a uvidim co to spravi :D

dancaBB

hm zaujimave..ten musi mat za sebou nejaku velmi zlu skusenost, inak to nevidim :DDD
ako tiez by som nenechala aby sa mi chalan urobil do ust lebo asi by som sa povracala ale zas mu to urobim...a to iste ocakavam aj ja od neho...neviem..mozno mas nejake ine ph v posve ze je to take moc kysle alebo neviem ake...
ale podla mna keby sa tam natries slahackou alebo nejakym cokoladovym topingom alebo ja neviem cim, medom..tak by lizal jak dabel :D

micaa

pride mu to slizke a aj ked ma toho viac v ustach, tak sa utiera do servitky tak ako aj mna utiera... je to cudne, ja nemam pocit, ze by to chutilo zle

alzbee

Ja poznam dokonca az dvoch chlapov, ktori nerobia nejak extra radi oral priatelke...ved aj u dievcat je to tak, ze nie kazda rada robi oral priatelovi..

micaa

neviem... aj som sa na to pytala, ale ziadnu normalnu odpoved som nedostala. Od zaciatku nemam oralny sex tak casto ako by som chcela, ale nutit ho zase nebudem.