Vyron kotnika

Príspevok v téme: Vyron kotnika
leushka

potrebujem poradit,rano sa mi zvrtla noha na schodoch,myslela som ze nic sa nedeje a sla som normalne do prace,ale tam zacali bolesti a opuchol mi kotnik a boli to,uz som si to natrela octanovou mastou a zaviazala ale chcem sa spytat ci neni lepsie zajst na pohotovost si to dat do dlahy aby sa to rychlejsie hojilo?neviem co robit,potrebujem aby to do tyzdna preslo,lebo cestujem na dovolenku.fakt zakon schvalnosti,v zivote som nemala nic zlomene,ani prasknute,ani vyron,nic a tyzden pred dovolenkou sa mi stane toto :((

mumizno

ahojte mam 18 rokov a hram aktivne futbal a problemy s kotnikom mam uz asi 5 rokov.Kotnik mam vyvrtnuty za rok asi 8 krat...Na magnetickej rezonancii mi zistili ze je tam nadtrhnuty vaz...kazdy doktor hovori nieco ine a nikto ma nevie dat do poriadku.Aj napriek tomu ze problemy pretrvavaju tak stale trenujem a hram zapasy.Po kazdom treningu kotnik opuchne ale bolest necitim iba pri rychlej zmene pohybu citim ze nieco nieje v poriadku.Kotnik sa vyvrtne pri sebamensom kontakte s protihracom alebo pri nerovnosti terenu.kTO MI TU PORADI AKO TO DAT DO PORIADKU.

mumizno

ahojte mam 18 rokov a hram aktivne futbal a problemy s kotnikom mam uz asi 5 rokov.Kotnik mam vyvrtnuty za rok asi 8 krat...Na magnetickej rezonancii mi zistili ze je tam nadtrhnuty vaz...kazdy doktor hovori nieco ine a nikto ma nevie dat do poriadku.Aj napriek tomu ze problemy pretrvavaju tak stale trenujem a hram zapasy.Po kazdom treningu kotnik opuchne ale bolest necitim iba pri rychlej zmene pohybu citim ze nieco nieje v poriadku.Kotnik sa vyvrtne pri sebamensom kontakte s protihracom alebo pri nerovnosti terenu.kTO MI TU PORADI AKO TO DAT DO PORIADKU.

zuzic

mne to preslo aj bez lekara len som si to natierala fastungelom, tiez sa mi noha zvrtla na schodoch a opuchla mi ale to nehovorim ze sme mali to iste...pockaj este chvilu a ak ti to neprejde tak potom by som isla za lekarom.