Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Qlaira

Qlaira11

Ahojte baby :)
Aj sa beriem Qlairu a som s nou spokojna. Ziadne vedlajsie ucinky ako pri inych. Len mam taky mensi problem. Zo zaciatku som menstruaciu dostavala po uziti tych cervenych tabletiek. Neskor bola stale slabsia , co je normalne. Len v poslednom case by som to menstruaciou ani nenazvala. je to skor spinenie. Je to v poriadku?
Dakujem

selecti

Ďakujem :) no ten leták som niekde zapatrošila a neviem kde:/ pozerala som si ho na nete a nemôžem to tam vôbec nájsť, preto som sa spýtala :) takže keď som mala styk po 9 tabletke, by malo byť všetko OK, že? :)

lioness_01

selecti, je to v letáku a mohla si sa spýtať aj lekára, ale inak 7 dní sa ešte chráň aj inak (nie prerušovaným stykom)

Starka1

Ahojte, beriem Qlairu uz treti tyzden a stale krvacam (niektore dni len spinenie, dalsie ako keby slabsia menstruacia). Chcem len vediet, ci mala niektora z vas nieco podobne, ci je to normalne, kedze som presla z inej hormonalnej antikoncepcie. Dakujem.

Inner

Klarrus,

vacsinu zien krvacanie obtazuje a lekari povazuju slabsie krvacanie pocas uzivania hak za vyhodu. Neboj sa, nejde o pravu menstruaciu, iba o tzv. krvacanie zo spadu hormonov. Cize by aj bolo zbytocne, keby tvoje krvacanie bolo silne...

Klarrus

ahojte:)
bralaa som 2 roky yadine a ziadne vedlajsie ucinky,obcas tie zmeny nalad..inak nic.Potom som ich vysadila a uplne mi blbol cyklus,niake 4mesiace som nemala menstruaciu vobec,len obcas vytok a spinennie.tak hned ako som mala slabe krvacanie som si nasadila zase yadine.Dnes som bola u doktorky a vypytala som si podla mojej krvi tu najlepsiu antikoncepciu(som nefajciar),a povedala mi ze QLAIRA je najlepsia na trhu,este lepsia ako YADINE..ale po tych vasich skusenostiach som si neni ista ci do toho ist,bojim sa ze stratim menstruaciu uplne,kedze som este od vysadenia nemala poriadnu menstruaciu...Poradte prosim:) mam taky pocit ze ti doktori poradia niekedy dost zle...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Qlaira - Fórum - ZDRAVIE.sk