Antikoncepcia Qlaira

Klarrus

ahojte:)
bralaa som 2 roky yadine a ziadne vedlajsie ucinky,obcas tie zmeny nalad..inak nic.Potom som ich vysadila a uplne mi blbol cyklus,niake 4mesiace som nemala menstruaciu vobec,len obcas vytok a spinennie.tak hned ako som mala slabe krvacanie som si nasadila zase yadine.Dnes som bola u doktorky a vypytala som si podla mojej krvi tu najlepsiu antikoncepciu(som nefajciar),a povedala mi ze QLAIRA je najlepsia na trhu,este lepsia ako YADINE..ale po tych vasich skusenostiach som si neni ista ci do toho ist,bojim sa ze stratim menstruaciu uplne,kedze som este od vysadenia nemala poriadnu menstruaciu...Poradte prosim:) mam taky pocit ze ti doktori poradia niekedy dost zle...

Chriss

Ahojte chcela by som sa spýtať,beriem antikoncepciu Qlairu a vynechala som jednu tabletku v piatok.Teraz ráno v sobotu som si tú vynechanú dala (lebo vraj do 12 hodín po tom ako som ju mala brat , tú vynechanú ešte môžem užiť),teraz vecer si dám normálne dalšiu ako mám brať a budem tak pokračovať normálne ako som brala pre tým...Ale mávam pohlavný styk s priatelom.Myslíte , že môžem otehotnieť , ked som tu jednu tabletku vynechala?...

blinka1

Ahojte baby!
Ja som brala tri-regol, zmenila som mesto, teda aj doktora a on mi povedal, ze su uz predpotopne a predpisal mi Yadine..
Vsetko super, az na zmeny nalad..Teraz ma rozhadze uuplne cokolvek, hned mi je do placu. Dnes som bola po roku na prehliadke a predpisal mi Qlairu.
Po tom všetkom čo tu pisete..neviem, ci do toho ist.
Tych tabletiek je take mnozstvo, to mame vsetky testovat na sebe ci ako zistit, kt. su dobre?

evoo

mozete mi poradit ci ta poznamka prvych 9 dni treba pouzivat prezervativ znamena kazdy prvych 9 dni sa musim chranit esce aj s kondomom?prosim povedzte ze ne lebo ma porazi,,beriem uz druhe balenie a mala som pohlavny styk na 7 den bez kondomu dakujem za odpoved

liloo

caute baby,

mne predpisala gynekologicka Qlairu ako moznu pomoc pri cystach na vajecnikoch, odmietla som totiz laparoskopiu. mate s tym niektora skusenosti?

gingergirl

ahojte baby, chcem sa len spytat, ci nema niekto zaujem o 1 balenie HAK Qlaira na jeden mesiac za 10 euro, ak mate zaujem, piste na mail :O)