Antikoncepcia Qlaira

mimi 232

ja užívam qlairu pol roka a nemala som zatial žiadne problemy. som snou velmi spokojna. pred tým som uživala tri-regol 5 rokov aj s nimi som bola spokojna až nato že som pribrala zo par kil naviše.ale nebolo to az take katastrofalne :-)

janka993

Ahojte, ja beriem qlairu uz 2 rok a som velmi spokojna. Na zaciatku jej ucinky nastupovali pomaly, ale teraz je to super, skoro vobec nemam menstruaciu. Nedam na nu dopustit :)

mirka222

Ahojte, predám jedno balenie antikoncepcie Qlaira (na mesiac)za 12 Euro, ak máte záujem píšte na mirkaticha@gmail.com.

Denulka

Ponúkam jedno balenie Qlaira na l mesiac za 10 eur, musím ju vynechať pre zdravotné komplikácie. Ak máte niekto záujem, napíšte mi na portret@centrum.cz

katrinkarink

Kamaratky uzivali dlhodobo Jeannine (aj ja teraz) a potom ich gynekolok nahovoril na Qlairu, o ktorej sa hovori ze je prirodna, lebo obsahuje prirodne estrogeny - tie sa sice ziskavaju z rastlin ale zvysok teda prirodny rozhodne nie je, ani jednej nesadla a po mesiaci presli spat na Jeannine. Moze niekomu sadnut, netvrdim, ze nie, kazda sme ina, ale je zbytocne predrazena - lebo sa tvari ako "prirodny" produkt, ktorym HAK nie je.

alexikMS

ja koncim s tretim balenim, vsetko v poriadku a menstruacia pravidelna a bezbolestna, ani kilo navyse.. ale take depresie neznesitelne.. no katastrofa :(

hanislava

ahojte prosím vás mohli by ste mi povedat ako sa to užíva?...v letáku ja nepísané že stále bez prestávky na ciklus, na nete je napísané že po druhej kazete tabliet nedávat prestávku ale po prvom ju treba dat, som mimo. Dakujem.
Kontaktujte ma na meil:hanislava@azet.sk