Antikoncepcia Qlaira

odpovedam

shiwa,

ano, prve tri mesiace sa telo prisposobuje. Ale co sa tyka bolesti hlavy, vtedy treba antikoncepciu OKAMZITE vysadit, hrozi mozgova prihoda alebo chronicka migrena!

Takze ziadne cakanie,kym prejdu 3 mesiace, hoc aj po 2 dnoch vysadit!

shiwa714

Ahojte,

citam tu vela negativnych nazorov na Qlairu. Ja uz par rokov beriem Cerazette kvoli problemom so zrazanlivostou krvi a je to antikoncepcia podobna Qlaire.. Vobec nemam menstruaciu a tiez prve mesiace ked som zacinala brat Cerazette boli take ako opisujete, ved to mate aj v pribalovom letaku!!! Spinenie a bolest hlavy, pretoze sa vam upravuje cyklus!!!! Casom si telo zvykne, ale nestane sa to z dna na den.. To, ze stracate menstruaciu je normalne, lebo cim menej gestagenu antikoncepcia obsahuje, tym sa znizuje aj vyskyt menstruacie. A ci je to zdrave alebo nie?? Podla odbornikov to nema ziadne skodlive nasledky...

shiwa714

Ahojte,

citam tu vela negativnych nazorov na Qlairu. Ja uz par rokov beriem Cerazette kvoli problemom so zrazanlivostou krvi a je to antikoncepcia podobna Qlaire.. Vobec nemam menstruaciu a tiez prve mesiace ked som zacinala brat Cerazette boli take ako opisujete, ved to mate aj v pribalovom letaku!!! Spinenie a bolest hlavy, pretoze sa vam upravuje cyklus!!!! Casom si telo zvykne, ale nestane sa to z dna na den.. To, ze stracate menstruaciu je normalne, lebo cim menej gestagenu antikoncepcia obsahuje, tym sa znizuje aj vyskyt menstruacie. A ci je to zdrave alebo nie?? Podla odbornikov to nema ziadne skodlive nasledky...

dominika137

Ahojte, brala som Qlairu 6 mesiacov, ale absolutne mi nesadla, bola prilis nizkohormonalna, preto koncim a predavam 1 blister za 12,80eur, som z Bratislavy. Kontakt: dominika.f@hotmail.com

dominika137

Ahojte, brala som Qlairu 6 mesiacov, ale absolutne mi nesadla, bola prilis nizkohormonalna, preto koncim a predavam 1 blister za 12,80eur, som z Bratislavy. Kontakt: dominika.f@hotmail.com

dominika137

Brala som Qlairu 6 mesiacov, ale absolutne mi nesadla, bola prilis nizkohormonalna, preto koncim a predavam 1 blister za 12,80eur, som z Bratislavy. Kontakt: dominika.f@hotmail.com

mamerenka

cavte .prosim vas vie mi niekto poradit ,ako sa da predlzit cyklus pri qlaire ak nechcem dostat menzes . chcem totiz na dovvolenku a rada by som sa tomu vyhla.

Sweetinka

Ahojte kočky,

Qlairu užívam 6 mesiac. Prvé balenie som vôbec nedostala krvácanie ako by som na 26 ďen užitia červenej tablety mala. Druhý mesiac som mala menštruáciu stále 3 tyzdne. Bola som z toho podráždená a nervózna ale na 3 mesiac užívania sa mi cyklus upravil a nemala som už ani bolesti hlavy ani podbruška. Prvé 2, 3 mesiace si zvykáme na novú antikoncepciu preto sú veďlajšie účinky :)No samozrejme nie každému HAK sadne v tom prípade treba poziadat Vášho lekára o vymenu antikoncepcie.

3lenka

No tak ja som pomerne na začiatku pribrala 4 kila, ale tak teraz ich pekne zhadzujem a musím povedať že chuť do jedla mám, a preto sa aj kontrolujem. Ak sa kontrolujem tak je to v poriadku, lebo vlastne tieto tabletky neudržujú vodu v tele, takže niesú na priberanie, ale len pokiaľ sa udržím a nezjem to všetko z chladničky :-D

Januska410

Dobre tak ešte vydržím tento druhý balíček..už tam mám málo tabletok..a ja praveže, nemám menštruaciu..mám ju podľa doktora dostat v poslednom riadku tabletok..ale minule som dostala o riadok skor..tak dufam, ze teraz pride na cas..a mala si aj vacsiu chut do jedla???lebo ja som mala take dni..ze co som videla to som musela zjest..az som sa bala ze som tehotna alebo co..pritom bola aj ochrana aj tabletky...