Starosti s chudnutim

Príspevok v téme: Starosti s chudnutim
tucibomba

Ahojte,citim sa strasne.Pred mesiacom som vazila 73 kg,dnes vazim 68kg.Cvicim,zdravo sa stravujem.
Dnes mi mamka povedala,ze sa jej ocko pytal ci som vobec nieco schudla a ona,ze mozno deko.Dnes sa mi smiala,ze naco cvicim a snazim sa jest zdravo ked aj tak nic z toho,ze som taka ista tucna ako predtym.Ona je ako spilka a nevie nic len ma stale urazat.
Uz takto dlaej nevladzem.Ked som mala 73 nadavali mi,ze som obezna,ze mam stehna ako prasa.Ked mam 68 stale som tucne prasa a nikto mi ani nic nepovedal,ze vidno,ze som schudla.
Asi by som musela vazit 55kg a vtedy by mi mamka povedala,schudla si asi 5kg nie?
Nechcem zit,ked som stale zla.Akokolvek sa snazim vzdy je to zle.Doma sa so mnou hadaju len kvoli tomu ake mam silne stehna atd.Uz nevladzem dalej.

jajka001_

to je teda hnusne, ze sa ti smeju a podcenuju ta. skor by ta mali podporovat a tesit sa ze sa snazis, kasli na nich, si fakt dobra

tucibomba

Vam sa to lahko hovori,ale ked vas nikto nepodporuje.Nikto Vam nepovie vyzeras lepsie a kazdy len na Vas andava ake ste tucne prasa,ako by ste sa citili?

sade8

tucibomba

Hlavu hore!!!!

Ukaz im to ze to dokazes, nedovol im aby sa ti takto posmievali, chudnes spravne, pomaly ale isto.

vydrz to a potom budu vsetci vyvalovat oci ako si to dokazala a aku mas pevnu volu.....

Nestracaj odvahu a bojuj s tymi kilami.....

Drzim palce

liana28

Podla mna je tempo tvojho chudnutia spravne... ak to takto pojde dalej, onedlho sa zbavis nadbytocnych kilogramov. Aj ja som bola moletka, viem o com hovorim. Drzim palce. A rodicia ti nechcu zle, neboj.