Tehotna??

Príspevok v téme: Tehotna??
elisaaaaa

Možno som paranoicka ja neviem, ale ako keby mi čosi hovorilo, že som tehotná...proste ja neviem..stále nad tým rozmýšlam a neviem prečo..síce mávam normálne menštruáciu ale takú zvláštnu..celé sa mi to nezdá:(neni som len prehnane paranoicka??a stále som unavená..a aj keď stále jem aj tak som stále hladná..dúfam,že tehotná nie som..myslíte, že to môže byť aj vyčerpanosťou?alebo ja neviem čim..prosim píšte názory..

dancaBB

hovorim ze pokym si das nahradnu tabletku do 12 hodin tak je to uplne ok....pretoze tabletka ma ucinnost 36 hodin, cize ti este ucinkuje ta z predchadzajuceho dna

elisaaaaa

tak dufam,ze len prehanam a fakt som neni tehotnaa..este mam casu dost..:D..ked bude spravny cas tak sa tomu branit nebudem..ale vazne hadam nebudem..pravdepodobnost zase neni az taká, ked beriem tie tabletky..a ze aj ked zabudnes tak do 12 hodin, ked si ju das tak by sa nemalo nic stat nie?

elisaaaaa

tak ale zase ked ma prehanalo tak to vacsinou rano a tabletky bravam o 8mej vecer..tak to asi by sa mala stihnut vstrebat nie??

dancaBB

no ked si vezmes tabletku a do 3 hodin a prezenie tak by si si mala vziat dalsiu..lebo sa ti nestihla vstrebat a ked mas silnu hnacku tak je pravdepodobne ze sa ti aj vylucila z tela
to iste aj so zvracanim
vidis ale to by si mala vediet lebo aj takyto preslap moze sposobit tehotenstvo...a potom sa tu baby stazuju ze to je nespolahlive atd a pritom ta tabletka za nic nemoze, ony si za to mozu samy