Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

testy na rakovinu koze.viete mi poradit ?

petrad

Dobry den. Chcela by som sa spytat ohladom znamienka, ktore sa mi objavilo pred rokmi v dekolte a behom zimneho obdobia sa zvacsilo a zdurilo. Kozna doktorka mi povedala, ze to znamienko nie je ale asi nieco pigmentoveho povodu. Ked sa pozerala cez taku smiesnu lupu tak povedala, ze je to zaujimave a poslala ma k inej koznej. Neviem co si mam o tom mysliet. Bojim sa, ze by to mohlo mat aj rakovinovy povod a mozno aj preto ma poslala inam. Nevedeli by ste mi poradit, co mam teda robit?..ja chcem to "cudo" len dat prec, pretoze je to neesteticke, a vela znamich si myslelo ze to mam kliesta, a ked som ich vyviedla z omylu tak ostali zhrozene na mna hladiet a radili to vybrat..dakujem..

delphia

nakolko ide o kozu, ktora je viditelna na rozdiel od vnutornych organov, tak pokial dobre viem, ziadny krvny test sa nerobi. vysetrenie sa robi pohladom a znamienka sa vysetruju dermatoskopom. ak na kozi nie je nijaky mimoriadny prejav- zapalene, zdurene, velke, alebo rastuce znamienko s nerovnakym sfarbenim a neostrymi a nerovnomernym ohranicenim- tak nie je dovod na paniku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

testy na rakovinu koze.viete mi poradit ? - Fórum - ZDRAVIE.sk