Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach z ust

Príspevok v téme: Zapach z ust
lekorka

ja viem ze tato tema tu bola uz velakrat,ale chcem sa spytat,ja ten zapach citim stale aj par minut po umyti zubov v tom mieste, kde sa prehlta,moze to mat suvis ako sa pri pachu z ust hovori so zaludkom?zuby si cistim pravidelne 3x denne,pouzivam vsetko mozne,som s toho zufala a rozmyslam nad tym vysetrenim zaludka....

tala

No je to dlhý boj, po zmnene stravy som sa trosku posunula dalej, ale do vyhratia boja je to asi velmi daleko.
Co mi robi velmi dobre je kokosovy olej, ktory kupis aj DM drogery. Tiez ked jedlo zapijem vodou kde mam rozpustenu chlorelu a tiez mi trocha pomaha vyplachovanie nosa slanou vodou, kde si davam par kvapiek grepovitu...

tala

No od pondelka 28.11 zacinam, teda spravila som si jedalnicek, nakupila som si vyrobky, ktoré mi odporucili (preto začínam az teraz lebo mi dlho trvalo kym som si vsetko pozhanala), tak v priebehu mesiaca dam vediet. Ja dufam, ze to aspon na 70 % zaberie. Dam vediet potom.
Co sa tyka toho pristroja bola som na tom v Blave, platila som 33 eur a bola som tam vyse dvoch hodin, ale povie ti ten pristroj o tebe vsetko, nielen o stave tvojich organov, ale aj ktorých vitaminov, mineralov mas nedostatok, tvoje emocie: hnev, depresie, radosť... proste vsetko mozne.

tala

Cau lekorka,
tak moje zufalstvo ma dohnalo, ze som bola na vysetreni pristrojom SCIO Biofeedback, ktory ti povie co vsetko nemas v tele poriadku. Doteraz som bola dlho presvedcena, ze hlavnou pricinou su moje dutiny, iba ten pristroj ukazal, ze najviac mi robi problemy zaludok a nedostatok enzymov na travenie.
Preto sa odhodlavam na celu zmenu jedalneho listka, a uz ta predstava ma dost desi.... Takze vo velkom idem do neho zahrnut klicky, delenu stravu atd...
Aj ked ja som uz toto vsetko skusala, lenze vzdy som to po nejakom case vzdala.
Tak uvidime a ak to pomoze tak ti dam hned vediet. paaa Tala

Golem

A ak ti nepachne len s ust ale aj s nosa tak to bude bud problem s travenim alebo zaludkom :) alebo nosom :) Urob si taku jamku s rukami :) aa dychni ustami a nadychni sa nosom :) ked bude pachnut tak ok a ked vydychni nosom a nadychni sa nosom ak nic tak to bude candida :) lebo ak nic s crevami nemas berem probiotika tak :) to je jedina moznost :)

Golem

Tak potom :) ostava na rade candida :) ak ju nemas dlho nic sa nestane :) Skus si kupit halset su to sumive tablety na cucanie :) cu proti zapalom proti kvasinkam dobre ucinkuju na ustnu dutinu a hltan :) a tak isto sa rozsiruju d oceleho tela ak to zapijes :) moze to precistit tvoje telo :)

tala

no chapem ako sa citis... ja som z toho tiez nestastna. nepocuva sa to lahko,ked ma niekto ohovara ze smrdim a tiez zufalo sa chytam kazdej slamky...

tala

aHOJ ja som tiez skusala vsetko mozne, odkyslit telo, ocistna dieta, vsemozne vysetrenia, kde mi povedali ze je vsetko v poriadku, bola som na operacii nosnej mandle, lebo som mala problem so zatekajucimi zapachajucimi hlienmi. nic nepomohlo a problem pretrva. Na tie hlieny ak mas s tym problem mi troska pomaha ked si dam na noc cely cesnak medzi dasno a zuby alebo vyskusaj kvapky donosol. Teraz som sa docitala, ze mam chaby zaludok, ktory produkuje malo hcl,mavaju ho chudi, ci starsi ludia, trpia na zapach ust, grganim, plynatostou... takze idem aj ja vyskusat betain hcl. ps: nasla som caj, ktorý podporuje produkovanie žaludočnej kyseliny vola sa stomaran, od leros, da sa kupit v lekarni.

lekorka

chorá som nebola možno aj 20 rokov nič s hrdlo,jedinú chorobu čo mám je v zime nádcha 3-4 dni,skusim prečistiť odkyseliť telo,uvidím

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach z ust - Fórum - ZDRAVIE.sk