Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapach z ust

Príspevok v téme: Zapach z ust
lekorka

ja viem ze tato tema tu bola uz velakrat,ale chcem sa spytat,ja ten zapach citim stale aj par minut po umyti zubov v tom mieste, kde sa prehlta,moze to mat suvis ako sa pri pachu z ust hovori so zaludkom?zuby si cistim pravidelne 3x denne,pouzivam vsetko mozne,som s toho zufala a rozmyslam nad tym vysetrenim zaludka....

Golem

necitis sa malatne,mas caste zapaly ??
ak ano tak ked by si mala fakticky tu kvasinkovu infekciu v ustach tak sa ti moze rozrast az na infekciu mozes mat tu kvasinku v krvi

Golem

Lekorka

Pocuj ak to nepomaha skus brat probiotika
ale iba ak mas problemy s travenim lebo tim moze byt tiez kysly zapach ak to nepomoze ostava na rade len kvasinkova infekcia v ustnej dutine :) da sa liecit antimikotikamy :) len je to na predpis tak by si zase behala po doktoroch :/

lekorka

Maros 75
to si mi teda napísal novinku,určite tu nebudem vypisovať že tým trpím, ak by som pre to nič nerobila,jazyk má tak zdrhnutý kefkou,že mi až krváca a zuby si umývam pomaly 4x denne,bola som na kadejakom vyšetrení...

lekorka

Golem
žuvačky žujem stále každý deň od rána do večera a vody čistej vypijem 2-3 litre denne a zápach mám stále,myslím,že to možem mať aj od sekajúcich hlienov,s ktorými si tiež neviem rady alebo od prekyselenia

Golem

Mal som ten isty problem !!! bud kysli zapach z jazyka alebo s zaludka) kysli zapach z jazyka sa da eliminovat jednoducho mne to preslo prezuvat cesnak,pouzivat zuvacky lebo tie pomahaju pordukovat viac slin aa pomahaju cistit jazyk od povlaku, takto to robte tyzden aa pite vela vody :)

lekorka

cim sa da odstranit ten povlak na jazyku?
rano vydrhnem zuby,kefkou vzdrhnem jazyk,ale akonahle vypijem kavu alebo nieco zjem, uz ten jazyk nie je ruzovy,ale zostane na nom povlak?
mal by jazyk byt ruzovy aj po jedle,stale?

RNG

usiak, nie si sam. Dokonca velka vacsina lekarov je o tom presvecena. Fakt je ale, ze uzaver medzi zaludkom a pazerakom nedovoli sa obsahu zaludka dostat do pazeraku, a je to mozne len vtedy, ked je nasilne otvoreny kvasnymi plynami. A kvasenie moze prebiehat len pri NEDOSTATKU kyselin.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapach z ust - Fórum - ZDRAVIE.sk