Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kučerave vlasky

Príspevok v téme: Kučerave vlasky
bibba

Baby, ktore mate kucerawe wlasy, xcela by som sa spytat ake priprawky pouziwate na zwyraznenie peknych brciek... staram sa o wlasy, masky, kremy, kondicionery, ale xcem pocut aj od was, co sa wam napriklad oswedcilo... a tie z was ktore si zehlite, nezda sa wam ze mate menej wlasow? lebo ja si zehlim uz styri roky a nespoznala som nejaky wyrazny rozdiel na ich kwalite lebo sa ich snazim hydratowat priprawkami ale mam ich nejak menej sa mi zda! asi to nebude celkom dobre to zehlenie... minuly rok som mala este take pekne a teraz ich mam celkowo nejake inaksie, wiac bez lesku a wiac nesumernejsie kucerawe.

majockaaa

cawte baby, ja som sa uz konecne zmierila s mojimi brčkami.ja mam na ne musim pouzivat aj balzamy, tu na fore mi poradili generu, je celkom dobra ale na moje vlasy ako hociktory iny balzam, a pouzivala som drahsie sampony, ale teraz mi kamaratka poradila žíhľavový a do toho ten balzam, tak som si tam zmyla vlasy a mam ich take lesklejsie...ale na brcky pouzijem ako uz jedno pisala, ze do mokrych vlasov ktore ani nerozcesem dam tuzidlo na brcky, ale nie moc lebo na druhy den ich môzem zmyt zas a do koncov si davam to serum z avonu, ale aj tak mam moc suche konce no neviem co s nimi, a rano mam pekne brcky....
luculienka ja mam vlasy do postupky a myslim ze je to lepsie ako ked som mala vsetky vlasy rovnakej dlzky, lebo takto nemam aspon take "haro" na hlave.mam ich pekne, ale aj tak chcem rovne:-D

luculienka

Babky žabky, viem, že je na kučeravé vlasy najvhodnejšia postupka. Rozmýšľala som o nej, no obávam sa, že mi kučery nezapadnú pekne do seba a budú mi kadejako odstávať. V súčastnosti ich mám dlhé tupo ostrihané, preto sa mi už nechcú dobre kučeraviť. Viete poradiť? :)

weduca41

a ešte je veľmi dobrý zábal, s olivovým olejom :) nemám čas to robiť často, ale keď si to spravím, tak vlasy sú jemné, lesklé a krásne kučeravé

weduca41

flaška tužidla je červenej farby. A keď si vyrovnávam vlasy, tak každý prameň, ktorý vyžehlím prejdem olejčekom viac krát

weduca41

ahoj, určite si vyskúšala už X prípravkov ako ja :) ja keď chcem mať pekné zvýraznené kučery, tak postupujem takto: vlasy si umývam aj prečesávam vždy v predklone nad vaňou. Dám ich na chvíľu do uteráka a o 5min predkloním hlavu a do mokrých vlasov si nanesiem tužidlo TAFT ultra strong 4 v spôsobe, že tie vlasy tak od spodu do hora nadvihujem. Vlasy dám opäť do uteráka a o 10min si dám dole uterák a voľne ich suším.

bibba

ale zeby boli nejake extra lamawe a suche, to nie. tak som to myslela stym, ze som nespoznala wyrazne zmeny kwality.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kučerave vlasky - Fórum - ZDRAVIE.sk