JODOVA TINKTURA-mate skusenosti?

kosa

RNG,
ano, morske rjasy maju specificku chut nakolko su prosto z morskej vody a jak vieme ta ma tiez odpudzujucu chut, sort of...
japonci ale pouzivaju rozne omacky tzv soosy, takze za hranicou Japonska rjasy chutja len to u Japoncoch vyzadovat.
v Japonsku japonci nemaju znicene chutove bunky takze im rjasy chutja.

ja som si napriklad dlho zvykala na nat to co je fermentovana soja v dost nezvyklej forme...

ano, kvapka ci dve jodu SU ucinne, na druhej strane, mame zuvat a tvorit vsetko v zaludku,
takze nehadzte vsetko na tu povesnu kvapku...

RNG

a zaroven alkalizacia tela, aby som nezabudol, lebo kysle telo je "otravene" telo a pracuje ovela horsie.
Tema na alkalizaciu tu uz bola nejedna.

RNG

jod, definicia homeopatie je pouzit nieco, co sposobuje podobne priznaky nez ma tvoja choroba a to hrozne rozriedit. Tj je to len viera bez dokazu ucinnosti.A to velmi stara viera(tj nie veda!), siahajuca az do casov alchymie.
Moderne lekarstvo ziada dokazy ucinnosti skor nez sa prostriedok prehlasi za ucinny. A statistiku(tzv double blind) s vylucenim placebo efektu, cez co samozrejme, homeopatia neprejde celkove. Preto ju vedecke kruhy odpisali ako pozostatok minulosti a ja s nimi suhlasim.

Inac co sa tyka Calcarea Carbonica, to nie je ani prava homeopaticka medicina, lebo nepouziva princip homeopatie, je to cisty velmi jemny vapenec CaCO3, cize zdroj vapnika. Ak ti telo vyzaduje extra vapnik a dodas si ho, tak ti to moze na rozne procesy pomoct.Zaroven je to aj alkalizator.
Ale tu potom nehovorime o ziadnej homeopatii ale doplnku vapnika

jod

Nie som certifikovany homeopat RNG preto som jej odporucala zajst za odbornym homeopatom, pretoze pri vybere homeopatik sa prihliada na mnozstvo faktorov nie iba na fyz. zdravie. Ja som napr. brala Calcareu Carbonicu a zmizol mi od toho gangliom aj cysta na pravom vajecniku, uplne. Neviem preco si tak proti homeopatikam, mne osobne vzdy pomohli a nedam na ne dopustit! Povazujem to za dost kratkozrake myslenie RNG propagovat iba to co sam poznas a odporucas, treba si rozsirit obzor a nestavat sa proti veciam, ktore nepoznas, to ze ich nepoznas neznamena ze nie su ucinne.

RNG

nazory bez klinickych dokazov su bezcenne. Samotny jod neodstrani myomy, ako som uz povedal. Myom je silne hormonalne zavisly a bez upravy hormonov a precistenia tela nemoze sam od seba zmiznut.
Jod, ak mas nejake homeopatika, ktore odstranuju myomy, prosim, uved ich tu na nete.
Osobne sice pochybujem o vsetkych homeopatikach v principe, ale skryva sa za tym menom casto aj liek alebo ucinny doplnok.

jod

Jodovou tinkturou ti ani myom nezmizne, ja som to brala dlhsie na cysty na vajecnikoch, ake bolo moje zdesenie ked po vyse pol roku kvapkania jodovej tinktury podla rady RNG mi na kontrole zistili este katastrofalnejsi stav vajecnikov a cyst napriek jodovej tinkture. Jedno co ti mozem poradit, vyhladaj dobru homeopaticku vo svojom okoli, mne zabrali homeopatika za mesiac, bolo po cystach. Prirodzenou cestou sa toho mozes mozno zbavit ale min. po roku uzivania. Poradila by som ti liek na myom ale je dolezitych viac faktorov okolo, aby sadol presny liek. Pohladaj aj na nete homeopata vo svojom okoli, za 3 eura som mala po cystach. Nie je to drahe a fakt ti to odporucam. Zena zene musi pomoct,lebo vie, co su to za problemy, bolesti a zufalstvo.

RNG

rekkzioju, prirodne polotovary na hormony su v tomto pripade yam(pakoren) a senovka grecka(drobna fazulovina)
Par zo silnejsich enzymov som porovnaval na stranke -odkaz odstránený- pod temou enzymi.
V silnych enzymatickych vytazkoch dostanes ovela viac enzymov ako zo surovej potravy. Tie vytazky su hodne koncentrovane a pre to ovela ucinnejsie.

rekkzioju

a kde zozenem extra cistiace enzymy?co je to napriklad?uz som z toho zufala,uzivam indonal,lanove semena,pijem praslicku,teraz som si naordinovala aj tu tinkturu..a stale ho tam mam..najnovsie mi budu robit hormonalny profil,ale radsej by som sa toho myomu zbavila prirodzenou cestou ako zranim hormonov

RNG

jodova tinktura ti doda do tela presne davky jodu, jedenim roznych morskych rastlin, pokial nie su oznacene, aky maju obsah jodu, nevies, kolko si do tela dostal.
Naviac tych rastlin proti trhu v Japonsku je este stale zalostne malo a za priserne ceny.
Ani ludia nepoznaju ziadne recepty na ne naviac.
Ja som jedol v Japonsku ich tradicne jedla, a mozem povedat, ze som si rozhodne nepochutil.....