Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

Aneta 55

Dobrý deň. kupila som pre synovi arganový olej z santalového a bergamotu olejov .Poviem tak, toe úplne zázračný olej. Veľmi príjemné vôňa . skvele odporúčam
www.alassalabeauty.sk

Josenka

Ahojte

Kúpila som si v Rusku super krémy na prírodnej baze. Jeden je - výťažky y parohov (pre ženy nad 50 rokov) a druhý - ženšeňový do 50 rokov. Sú výborne. Dajú sa objednať aj na internetovej stránke www.sibircanka.sk Vôňa je príjemná, prírodná, medik, bylinky a tak. Tieto krémy je možné používať ako denné aj ako nočné. Vrelo odporúčam. Ela

barboriena

Odporucam stranku a-original.sk .Maju v ponuke viacero super znaciek prirodnej kozmetiky. Moji favoriti co sa tyka vone su seria cierne hrozno od Soaphorie a vsetky mydla Boemi :)

aksjuz

Ahoj, odporucam ti Weledu, ich vyrobky nadherne vonaju, fakt nadherne :) neobsahuju parabeny, je to cista prirodna kozmetika. Mam telove mliecko ruzove, sampon psenicny proti lupinam a nie sice penu do kupela ale ihlicnanove mlieko do kupela. Skvele veci :)

VeronikaP87

Tak ked napisal ze mu manzelka kupila wledu tak mu asi zensku kozmetiku nekupila no nie?! A uz som nasla na ich stranke ze maju aj pánsku kozmetiku :)

laura36

Veronika ved Roman nepise nic o panskej kozmetike Weleda, muzi nemusia pouzivat vyslovene kozmetiku pre panov, ci ten tvoj co chudak musi dobre v praci vyzerat snad hej?

VeronikaP87

Som nevedela ze maju aj pansku kozmetiku :) musim si to omrknut :) moj priatel si potrpi na kvalitnu kozmetiku musi v praci dobre vyzerat

Roman.T

mne manzelak kupila raz weledu a kupuje mi ju dodnes ako v kozmetike sa nevyznam ale tato mi sedi vonov neznasam ked na sebe citim vsetko mozne a este si dam parfum no to fakt neznasam weleda tak silno nevonia a je to asi jedina kozmetika ktoru pouzivam stale